Shoutbox

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Odp:Shoutbox

Post autor: radek »

Ale marudzisz ;)
Już jest. I dzięki :D
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Shoutbox

Post autor: maciejza »

radek napisał:
Zapraszam do wspólnej zabawy i opinii.


A ja bym chciał :) żeby ten skrypt:
[code:1] // Auto Refresh
var limit="0:20"[/code:1]
nie działał na stronie http://koga.net.pl/index2.php?option=smo_shoutbox&archive=true

a bo za leniwy jestem zeby kopiowac zawartosc archiwum do jakiegos notatnika, alibo zmieniac odswiezanie na 0 i dopiero zabierac sie za czytanie archiwum shoutboxa.

dobranoc.


---------------------------EDIT-----------------------------------

Ooo .. mozna sie tez wylogowac i wtedy kliknac w archiwum .. wtedy zmienna limit ma wartosc 0.

No ale to polsrodki ...
Ian900
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Odp:Shoutbox

Post autor: Ian900 »

a mógłby mi ktoś podać cały kod na strnoe, z opcją odswierz i tak żeby nazwa uzytkownika była ta sama co na stronie, proszę da ktoś tutaj?
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:Odp:Shoutbox

Post autor: radek »

Doprawdy nie wiem o co Ci chodzi. I forum nie te i forma.
zaparaszm na:
http://koga.net.pl/component/option,com_joomlaboard/Itemid,293/func,showcat/catid,526/
Radosław Kubera
Koga Portal
Ian900
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Odp:Shoutbox

Post autor: Ian900 »

chodzi o Shoutbox żeby był taki jak np. na stronie http://www.harry-potter.net.pl/index.php, tylko żeby je w pelni zobaczyć trzeba się zarejstrować
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:Odp:Shoutbox

Post autor: radek »

Stary wpadasz tu i traktujesz to forum narzędziowo. Odesłałem Cię do przywitalni.
Co Twój post ma wspólnego z tematyka tego forum?
Potraktuję Cię równie narzędziowo. Masz bana. Kultura w internecie też ważna rzecz. Ale dla ciebie to chyba jak twój nick - tajemnica.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:Shoutbox

Post autor: stefan »

Ja piernicze!:woohoo: :woohoo: :woohoo: ale żeś kolesiowi zajechał :whistle: no iście po stefanowemu, znaczy sie: obuchem między gały:laugh:
Awatar użytkownika
Budrys
Posty: 577
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:Shoutbox

Post autor: Budrys »

Kuriozalne! :ohmy: To był nowy użytkownik? Swoboda wypowiedzi niech będzie swobodą ale brońmy się przed "bleblaniem" dla "bleblania", wciskającym sie i do Kogi wzorem wielu innych forów. :(
Pozdrawiam
Wojciech [Budrys]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"Where there is a will there is a way"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ODPOWIEDZ