Modelarnia w Braniewie

Czyli rozmowy o wszystkim i niczym, techniki modelarskie i warsztat modelarski
PiotrB
Posty: 213
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Modelarnia w Braniewie

Post autor: PiotrB »

Dawno się tu nie meldowałem, ale w modelarni prace trwają i oto zaklejone w kadrze ...
Załączniki
BCK 01.jpg
BCK 02.jpg
BCK 03.jpg
BCK 04.jpg
Pozdrawiam - PiotrB
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Modelarnia w Braniewie

Post autor: rychenko »

Witam
Piotrek cała widzę armadę tam przygotowujecie , fajnie ze są jeszcze takie modelarnie :!: .
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
Dziadek
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Modelarnia w Braniewie

Post autor: Dziadek »

A ja muszę donieść z żalem że zakładana przeze mnie modelarnia przy SM LOKATOR została zlikwidowana, zaś lokal stoi od listopada pusty do dzisiaj i nie ma chętnych. To był prezent od Spółdzielni na 40 lecie ha ha ha. Ciekawi mnie co z wyposażeniem .
Wietrzny Bosman
PiotrB
Posty: 213
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Modelarnia w Braniewie

Post autor: PiotrB »

Zaczął się sezon zawodów i oto nasz pierwszy wyjazd do Ełku - XII /warmińsko-Mazurskie Mistrzostwa Modeli Pływających
Załączniki
Jak zawsze fotografia rodzinna, wszyscy szczęśliwi po "zagarnięciu" medali i dyplomów
Jak zawsze fotografia rodzinna, wszyscy szczęśliwi po "zagarnięciu" medali i dyplomów
uroczyste otwarcie zawodów na plaży jeziora Ełckiego
uroczyste otwarcie zawodów na plaży jeziora Ełckiego
potężna armada modeli klasy NSS 650 (12 jednostek) może da nam jakiś medal?
potężna armada modeli klasy NSS 650 (12 jednostek) może da nam jakiś medal?
czas wypakować modele
czas wypakować modele
oflagowaliśmy swoje miejsce parkingowe
oflagowaliśmy swoje miejsce parkingowe
szczęśliwie dojechaliśmy do Ełku
szczęśliwie dojechaliśmy do Ełku
w piątek rano wyjechaliśmy spod Braniewskiego Centrum Kultury - wyszliśmy "spod ziemia" z modelami
w piątek rano wyjechaliśmy spod Braniewskiego Centrum Kultury - wyszliśmy "spod ziemia" z modelami
Pozdrawiam - PiotrB
Awatar użytkownika
AndrzejB
Posty: 22
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Modelarnia w Braniewie

Post autor: AndrzejB »

A teraz czekajcie wszyscy na relację Piotra z Mistrzostw Polski.
Oj będzie !
Pozdrawiam
Andrzej Bryska
PiotrB
Posty: 213
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Modelarnia w Braniewie

Post autor: PiotrB »

Wiele powiedzieć się nie da. Cała prawda kryje się tutaj http://www.modelteam.com.pl/wyniki/2012/MP2012.htm Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni 2010-3 medale; 2011-4 krążki; 2012-6! aż wierzyć się nie chce. Jednak tak się stało. W F4-A johny868 jako jedyny junior wypływał 3x100pkt. Oczywiście medal :D W F2-B Tomek (specmodelbrniewo) zajął IV miejsce, przegrywając medal 0,17 pkt :evil: . Za to w NSS 650 był najlepszy i wynagrodził swego pecha złotym medalem :P W tej samej klasie nasz "narybek" Adrian, na którego nikt nie liczył wypływał brązowy medal i był najszczęśliwszym zawodnikiem naszej ekipy. Swoją szansę wykorzystał Czesław D. (senior NSS 650), na kodze przedstawiałem relację Strażnika jeszcze w budowie, który również zdobył złoto. W królewskiej klasie F2-A junior Damian, który pływał Hyrografem zajął III miejsce. Ja w swoim Szkwale przebudowałem kadłub co zaowocowało wyższymi notami w ocenie statycznej i w F2-A senior zająłem II miejsce. Sezon żaglowy jeszcze trwa. Przed nami zawody w Szczytnie i być może w Skarżysku Kamiennym.
Na zdjęciu, jedyna kobieta, Pani Barbara Pieczka komandor zawodów, z lewej strony Andrzej Bryska III miejsce w NSS 650; z prawej Tadeusz Szymański III miejsce okrętem podwodnym w F2-B
Na zdjęciu, jedyna kobieta, Pani Barbara Pieczka komandor zawodów, z lewej strony Andrzej Bryska III miejsce w NSS 650; z prawej Tadeusz Szymański III miejsce okrętem podwodnym w F2-B
Pozdrawiam - PiotrB
Awatar użytkownika
futaba
Posty: 99
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: Modelarnia w Braniewie

Post autor: futaba »

Oby więcej takich modelarni jak Braniewo. Gdyby nie Braniewo i Goleniów to klasa F2 umarła by całkowicie.
Pozdrawiam
Grzegorz Jermołaj
Pływające i latające RC.
Awatar użytkownika
AndrzejB
Posty: 22
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Modelarnia w Braniewie

Post autor: AndrzejB »

Oj Grześ !
Na perfekcyjne modele F2 trzeba chwilę poczekać.
Bo to Piotruś Głębocki, Sławek Okrojek a i Czesiu kończą swoje redukcje.
To już wkrótce...
Pozdrawiam
Andrzej Bryska
Awatar użytkownika
futaba
Posty: 99
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: Modelarnia w Braniewie

Post autor: futaba »

Piotruś ma już prawie skończonego Odważnego, widziałem detale i jestem naprawdę pod wrażeniem. Sławek buduje swoim tempem ale jak skończy to kapcie pospadają oglądającym, gwarantuję to bo też widziałem sporo detali. Modelu Czesia niestety nie widziałem ale podejżewam, że też będzie co oglądać.
Pozdrawiam
Grzegorz Jermołaj
Pływające i latające RC.
PiotrB
Posty: 213
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Modelarnia w Braniewie

Post autor: PiotrB »

Model Czesia to Strażnik 5 z napędem strugowodnym i będzie nowością na zawodach (chyba).
Pozdrawiam - PiotrB
ODPOWIEDZ