Poszukuje modelarza żaglowców w butelkach

Pierwsze kroki w modelarstwie szkutniczym
ODPOWIEDZ
Tommek
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2021, 16:06

Poszukuje modelarza żaglowców w butelkach

Post autor: Tommek »

Dzień dobry wszystkim
Mam pewien kłopot, a mianowicie poszukuje firmy lub osoby która podjęła by się wykonania 7 żaglowców w butelkach, ( 4 małych, 2 średnich i 1 duży, tzn.: 13, 18, 21 cm). Będę bardzo wdzięczny za pomoc, kontakt do kogoś kto się tym rodzajem modeli zajmuje. Mój email: t.ziolkowski81@gmail.com
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Poszukuje modelarza żaglowców w butelkach

Post autor: oksal »

Tommek pisze: 16 kwie 2021, 16:29 firmy lub osoby która podjęła by się wykonania 7 żaglowców w butelkach, ( 4 małych, 2 średnich i 1 duży, tzn.: 13, 18, 21 cm).
Tommek, jak chcesz od centymetra zamawiać, kupować modele, to masz cepelie za 250 zł na allegro. No chyba, że obdarowywany prezes docenia parce i liczy tak :ja za godzinę zarabiam tyle i tyle, to za wykonanie modelu w butelce, który zajmuje tyle i tyle godzin, z uwzględnieniem fachowości wykonawcy , unikatowości modelu itp. jestem skłony zapłacić tyle i tyle...
Wnioskuję, że już na allegro byłeś i cepelia Ci się nie widzi (wniosek jest stąd ,że pofatygowałeś się zadać pytanie na kodze) Jest tu parę osób co w butelkach dłubie. Ale czy będą chcieli coś enigmatycznego na centymetry wydłubać, to nie wiem? No chyba, że prezesi chcą kajaki w butelkach na centymetry, to mogę ja za cenę wzmacniacza z dolnej półki plus koszty przesyłki:))) Ale i tak bym tego nie podjął się. Nigdy nic do butelki nie wkładałem, a i ta dziedzina modelarstwa mnie nie interesuje.
Awatar użytkownika
dali
Posty: 84
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Poszukuje modelarza żaglowców w butelkach

Post autor: dali »

Witam. To jest cytat z 16. 08. 2019 roku „Średnia krajowa to około 5 100 złoty za miesiąc pracy, to za trzy kotwice i trzy dni pracy nad nimi powinno się je wycenić na ok. 730 złoty.”

kotwica HMS Bounty 3.jpg

Adam prawdę mówi. Jeśli modelarz zbuduje model w butelce w miesiąc pracując po osiem godzin dziennie to trzeba mu zapłacić średnią krajową plus premię za fachowość, unikatowość i talent.

Pozdrawiam Piotrek
ODPOWIEDZ