Forum Koga • Strona główna - Koga Portal - Modele - Żaglowce - Statki - Okręty - Forum modelarskie • czesc wszystkim
Strona 1 z 1

czesc wszystkim

: 15 kwie 2019, 22:58
autor: jaroch
jako nowy chciałbym się przedstawić, mam na imię Jarek i jestem pasjonatem historii uzbrojenia, z czego najciekawsze dla mnie są czołgi i żaglowce:)
sklejałem małego modelarza jako nastoletni łepek i tak ostatnio coś mnie tchnęło aby do tego powrócić. Skleiłem Victory z MM'86 i nabrałem ochoty na tego z Shipyardu. w związku z brakiem umiejętności, szlifuję formę na innym okręcie Nelsona, a mianowicie HMS Badger z WAKu, co może kiedyś tu pokażę:)
Witam wszystkich:)

Re: czesc wszystkim

: 23 kwie 2019, 17:07
autor: aragorn001
Witaj, jak ci idzie z HMS Badgerem? Pooglądałem sobie go kiedyś w sklepie i odłożyłem, za trudny na moje umiejętności, walka a Trabaccolo ciągnie się i ciągnie.

--Adam

Re: czesc wszystkim

: 23 kwie 2019, 21:54
autor: jaroch
Świetny model ale ze względu na skalę raczej nie dla początkujących. Jest to mój drugi i zarazem trzeci model w życiu bo robię dwie wersje: kartonową i kartonowo-fornirową z poszyciem z balsy:) Wygląda jak na zdjęciu. Założę relację jak znajdę chwilę aby pozmniejszać zdjęcia

Re: czesc wszystkim

: 23 kwie 2019, 21:57
autor: jaroch
przed malowaniem

Re: czesc wszystkim

: 23 kwie 2019, 21:59
autor: jaroch
a tu świeżo po malowaniu, na chwilę obecną mam już kilka elementów wyposażenia pokładu zrobione na wersji kartonowej. jak skończę działa to przesiadam się na wersję fornirową:)

Re: czesc wszystkim

: 23 kwie 2019, 22:04
autor: Dziecko
Relacje załóż. :twisted:

Re: czesc wszystkim

: 24 kwie 2019, 16:45
autor: aragorn001
jaroch pisze:Świetny model ale ze względu na skalę raczej nie dla początkujących. Jest to mój drugi i zarazem trzeci model w życiu bo robię dwie wersje: kartonową i kartonowo-fornirową z poszyciem z balsy:) Wygląda jak na zdjęciu. Założę relację jak znajdę chwilę aby pozmniejszać zdjęcia


Zapodawaj relację, bardzo ciekawie to wygląda, też planuje wrzucić Trabakę w relacjach