witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
sina2
Posty: 63
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

witam wszystkich

Post autor: sina2 »

mam na imie Janusz, mieszkam w okolicach Białej Podlaskiej w woj lubelskim, mam 34 lata,
modelarstwem zainteresowałem sie pewnie około 10 roku życia po obejrzeniu programu Adama Słodowego :cheer: zawsze interesowały mnie okręty wojenne, pierwszy poważniejszy to ORP Piorun z MM chyba z 86r, póżniej było tego troche, z tych o których moge wspomnieć bez wstydu to kartony waloryzowany USS San Francisco i od podstaw wykonywane z planów Nachi oraz Prinz Eugen ten ostatni projekt upadł przy zaawansowaniu 90% , wyszły wtedy z AJ-press monografie i dowiedziałem sie że moja dokumentacja na podpałke do grila sie nadaje,
aktualnie walcze z krążowniem Admiral Hipper 1:100, (podejscie drugie do tej klasy :) ) u pana Machały zamówiłem kadłub (od tego czasu jest w ofercie MASTA) potem miałem 2 lata przerwy z przyczyn budowlanych i teraz usiłuje odnaleźć wene twórczą , nie idzie mi najlepiej ale próbuje
dysponuje dosć pokaźnym zbiorem materiałów do dużych okrętów II w . jeśli coś to w miare możliwości pomoge
pozdr wszystkich
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:witam wszystkich

Post autor: oksal »

sina2 napisał:
... odnaleźć wene twórczą , nie idzie mi najlepiej ale próbuje...


Janusz każdy tak ma:)) Witaj na pokładzie:) To wystaw tego Niemca. Wszyscy chętnie popatrzą;)
sina2
Posty: 63
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam wszystkich

Post autor: sina2 »

niewiele jest do pokazania kadłub, surówki wież 203mm i kadłub łodzi )
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:witam wszystkich

Post autor: oksal »

Janusz to dobry moment aby założyć relację:) Wena Ci wróci -kibice dopilnują;). Siadaj do aparatu i klawiatury i rób nowy wątek:)
Awatar użytkownika
Adam70
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam wszystkich

Post autor: Adam70 »

Witaj Januszu na pokładzie. Zgadzam sie z Adamem - zakladaj relację :)
Pozdrawiam Adam
sina2
Posty: 63
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam wszystkich

Post autor: sina2 »

w którym dziale to sie pisze ??, i moze jakieś fotki znajde swoich wystawówek to też bym wstawił tylko gdzie bo dwa dni tu jestem i nie wszystko jeszcze jest proste
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:witam wszystkich

Post autor: oksal »

Janusz rozpocznij tu, to znaczy w dziale

Stocznia- statki i okręty Cała obsługa"furmanki" na dole: Nowy temat, Cytuj, Edytuj itd.
Tu się chyba nie da nic zepsuć;)
ODPOWIEDZ