Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Strona główna Modelarnia

Modelarnia

 • Pierwsze kroki
  W tym dziale opisane są wszystkie zebrane do tej pory artykuły, których zadaniem jest przybliżenie hobby.
 • Plany i schematy
  W tym miejscu bedą publikowane plany i schematy przygotowane przez miłośników modelarstawa w celu podzielenia się tym, co sami zaprojektowali i zrobili. Wiele precyzyjnych urządzeń pomocnych w modelarstwie można wykonać samemu, czasami po prostu trzeba tylko odkryć odpowiednią drogę. A może w tym miejscu bedą również z czasem pojawiać się plany statków? Jak masz coś ciekawego dowstawienia w to miejsce, przyślij, napewno znajdzie się miejsce dla Twoich pomysłów w tym dziale.

 • Relacje z budowy
  W tym miejscu znajdziecie opisy wykonywanych modeli wraz z opisem poszczególnych stadiów budowy przygotowane przez autora modelu. Zapraszamy do nadsyłania własnych sparawozdań z budowy !!!

 • Techniki modelarskie

  W tym miejscu znajdziecie opisy, jak robić, żeby się nie narobić, a żeby efekt był olśniewający.... Każdy modelarz latami opracowuje swoje techniki. Warto się nimi dzielić, bo w ten sposób pomagamy kolegom, skaracamy ich czas w dochodzeniu do wniosków, które My wyciągaliśmy latami.

 • Warsztat modelarski

  W tym miejscu znajdziecie opisy, jak robić sobie coś, przy pomocy czego można zrobić coś innego. Prościej i szybciej, a pewnie i lepiej. A może też masz coś do zaprezentowania? Jeżeli tak, to przyślij !