Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Strona główna Forum Forum modelarzy szkutniczych Radio Cuda Motorówka "Monika" - pierwszy model szkutniczy :)

Motorówka "Monika" - pierwszy model szkutniczy :)

Czyli forum RC.

Re: Motorówka "Monika" - pierwszy model szkutniczy :)

Postprzez tymin5 » 18 Mar 2020, 18:28

Walcz Daniel. Ja poległem na razie z Moniką, ale fajnie to wygląda. Jeszcze jakieś " duperele" na pokład i na wodę. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tymin5

Miejscowość: Gdańsk

Re: Motorówka "Monika" - pierwszy model szkutniczy :)

Postprzez dragon_x » 21 Mar 2020, 12:03

tymin5 napisał(a):Walcz Daniel. Ja poległem na razie z Moniką, ale fajnie to wygląda. Jeszcze jakieś " duperele" na pokład i na wodę. Pozdrawiam.

Cześć, dzięki. Smutna wiadomość, że utknąłęś z Moniką. Ja miałem podobnie przez długi czas. Mam nadzieje, że niedługo znajdziesz czas na jej dokończenie. Sporo pracy jeszcze. Muszę pokład poprawić, i dokończyć detale, plus polerka lakieru na kadłubie. kalkomanie odpadają niestety, bo to lakiel akrylowy z utwardzaczem i położenie na nim klaru zmatowiłoby całość, ehh.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Pozdrawiam
Daniel
Awatar użytkownika
dragon_x

Miejscowość: Bydgoszcz

Poprzednia

Wróć do Radio Cuda

Użytkownicy On-line