Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Strona główna Forum Inne Hyde Park renowacja modelu drewnianego

renowacja modelu drewnianego

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów

renowacja modelu drewnianego

Postprzez KatarzynaO » 01 Lip 2020, 10:19

Szanowni Państwo,
jestem osobą nową na tym forum i zalogowałam się na niem gdyż chciałabym zlecić komuś kto zna się na modelarstwie renowację modelu drewnianego wykonanego przez mojego dziadka.
Został on wykonany przez niego samodzielnie w latach 50-60 z drewna i niestety z upływem czasu uległ zniszczeniu.
Połamały się dwa maszty, zniszczeniu uległy żagle i część olinowania. Niestety nie posiadam umięjętności i wiedzy aby naprawić go samodzielnie a bardzo nam na nim zalezy gdyż to pamiątka rodzinna.
Dlatego chciałabym się spytać czy moze są tu osoby, który podjęłyby się takiej pracy.
Z góry dziękuję za informację.
Pozdrawiam,
KatarzynaO
KatarzynaO

Miejscowość: Kraków

Re: renowacja modelu drewnianego

Postprzez Jarek » 01 Lip 2020, 12:27

Napewno znajdziesz tu takie osoby chętne do podjęcia się renowacji. Sam bym to zrobił, ale mieszkam bardzo daleko od Krakowa.
Wstaw fotki.
Zdjęcia powiedzą więcej niż tysiąc słów.
Awatar użytkownika
Jarek

Miejscowość: Colne U.K.

Wróć do Hyde Park

Użytkownicy On-line

1 użytkownik i 378 gości online