Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Armata AK-176M

Pierwsze kroki w modelarstwie szkutniczym

Armata AK-176M

Postprzez Kamo » 27 Mar 2020, 11:42

Czołem,
Potrzebuję porady, mianowicie, jak wykonujecie takie elementy jak armata okrętowa? Wczoraj zabrałem się za tworzenie AK-176M skala 1/35 więc rozmiary dosyć spore. Korzystam z planów z modelarstwa okrętowego i rozrysowalem już trochę w CADzie, jednak kształty na przodzie są dosyć skomplikowane i nie mogę się zdecydować czy zrobić kilka części szkieletu poprzecznie, potem wzdłużnie i poszyć polistyrenem (na razie tylko taki pomysł mi siedzi w głowie) czy jest jakaś inna technika (byłbym w raju gdybyście się podzielili swoimi zdjęciami przed, w trakcie i po) lub ewentualnie wysłali jakieś plany armaty tego typu.
Z góry bardzo dziękuję, spędziło mi to dzisiaj sen z powiek
Kamo

Miejscowość: Gdynia

Re: Armata AK-176M

Postprzez SlawekOkrojek » 28 Mar 2020, 10:42

Dokumentację armaty możesz nabyć u Chrzanowskiego

http://www.rch-gdy.pl/plany.html
Z modelarskim pozdrowieniem
Sławek Okrojek
Awatar użytkownika
SlawekOkrojek

Miejscowość: Łódź

Re: Armata AK-176M

Postprzez Kamo » 29 Mar 2020, 00:30

Dziękuję bardzo za link, napisałem i zobaczymy co z tego wyjdzie (wirus utrudnia działanie). Okazało się, że Pan Chrzanowski Mieszka 2km ode mnie ;)
Kamo

Miejscowość: Gdynia

Wróć do Stępka - czyli forum dla początkujących

Użytkownicy On-line

1 użytkownik i 473 gości online