Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Witam

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.

Witam

Postprzez Techniczny » 21 Lut 2020, 12:23

Witam wszystkich!

Nazywam się Tomek, mam 25 lat i jestem z Wrocławia (część miasta - Fabryczna). Modelarstwem bawiłem się będąc już dzieciakiem, gdy mój tato kupił po raz pierwszy model samolotu F16. Idealny zestaw, aby spędzić wesoło czas i nauczyć się cierpliwości :P. Minęło już sporo czasu i wróciła chęć powrotu do modelarstwa, ponieważ mam jeszcze aerograf, kompresor i odpowiednie warunki, aby spędzić godzinami przy budowaniu nowych modeli statków. Dlaczego statków a nie samolotów? a no dlatego, że po prostu bardziej fascynuje mnie żeglarstwo, na żywo nawet modele robią naprawdę dobre wrażenie. Wiadomo, że kroczkami będę podchodził do tego tematu, ale liczę na to, że forum Koga, to skarbnica wiedzy, która pomoże mi w realizacji :)

Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Techniczny
 
Posty: 3
Rejestracja: 21 Lut 2020, 10:23
Miejscowość: Wrocław

 

Wróć do Przywitalnia

Użytkownicy On-line

4 użytkowników i 378 gości online