Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Przywitalnia

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.

Re: Przywitalnia

Postprzez majkelus » 11 Gru 2019, 01:38

Witam serdecznie,

Mam na imię Michał. Od dawien dawna obserwuję to forum, będąc pod dużym wrażeniem umiejętności obecnych tutaj użytkowników i czerpiąc niekiedy inspirację i widzę na temat konstrukcji dawnych żaglowców. Tak jak zapewne większość osób, swoją przygodę z modelarstwem zaczynałem od papierowych i plastikowych modeli jednostek pływających. Z czasem ta pasja, w połączeniu z zamiłowaniem do żeglarstwa i historii, przerodziła się w pracę zawodową. Obecnie pracuję jako archeolog i głównie mam do czynienia z "modelami" drewnianych jednostek w skali 1:1. Praca dokumentacyjna przy wrakach wymaga niekiedy sięgania do technik modelarskich zarówno cyfrowo jak i w formie bardziej namacalnej. Mam nadzieję, że udział na tym forum pozwoli z jednej strony podzielić się efektami prac, a z drugiej zapoznać się z tak potrzebnymi, krytycznymi uwagami dotyczącymi prób rekonstrukcji dawnych jednostek pływających.
Awatar użytkownika
majkelus
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 Gru 2019, 01:10
Miejscowość: Toruń/Gdańsk

 

Re: Przywitalnia

Postprzez Waldorfz » 13 Sty 2020, 15:32

Witam wszystkich
mam na imię Waldek.
po dłuższej przerwie wracam do modelrastwa; obecnie robiłem model głównie kartonowe (głównie z MM ale nie tylko). Z związku ze stabilizacją priv chce spróbować sił w modelarstwie drewnianym.
Wasze forum jest OK i jak zawsze można wyciągnąć mnóstwo dobrych rad..
Pozdrawiam
Waldorfz
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 Sty 2020, 18:51
Miejscowość: Wrocław

 

Re: Przywitalnia

Postprzez Borek » 14 Sty 2020, 00:24

Witamy i zachęcamy do podzielenia się swoim dobytkiem modelarskim
Pozdrawiam serdecznie Piotr
Awatar użytkownika
Borek
 
Posty: 696
Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:56
Miejscowość: Wrocław

 

Poprzednia

Wróć do Przywitalnia

Użytkownicy On-line

3 użytkowników i 459 gości online