Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Strona główna Forum Forum modelarzy szkutniczych Radio Cuda Motorówka "Monika" - pierwszy model szkutniczy :)

Motorówka "Monika" - pierwszy model szkutniczy :)

Czyli forum RC.

Re: Motorówka "Monika" - pierwszy model szkutniczy :)

Postprzez dragon_x » 05 Wrz 2019, 14:07

Irek350 napisał(a):Trochę sobie skomplikowałeś pracę przez ten wzór ułożenia forniru :) .
Można też kłaść większe kawałki forniru i ewentualnie wykonać imitacje deskowania.

niestety, chciałem żeby było ładnie a wyszło jak zawsze .... :)

tymin5 napisał(a):Fajnie że idzie do przodu. Fornir niestety jest "złośliwy" ja też się nagimnastykowałem podczas kładzenia.
pozdrawiam Daniel.

złośliwy to delikatnie powiedziane :D przy następnym modelu będzie lepiej :) tak myślę o większej wersji Moniki, chcę trochę przerobić konstrukcję wewnętrzną, powiękrzyć przedział pasażerski itd.
Pozdrawiam
Daniel
Awatar użytkownika
dragon_x

Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Motorówka "Monika" - pierwszy model szkutniczy :)

Postprzez dragon_x » 14 Wrz 2019, 18:37

#8 Małe postępy. Kadłub zapodkładowany podkładem epoksydowym. Kolejny etap poprawienie niedoskonałości.
IMG_2505.jpg
1
IMG_2505.jpg (23.55 KiB) Obejrzany 242 razy

IMG_2506.jpg
2
IMG_2506.jpg (25.35 KiB) Obejrzany 242 razy
Pozdrawiam
Daniel
Awatar użytkownika
dragon_x

Miejscowość: Bydgoszcz

Poprzednia