ZJAZD KOGI 2019

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
Zdzisław
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:49

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: Zdzisław »

Cześć
Tutaj można zarezerwować pokoje w Tczewie. http://www.hotel.zse.tcz.pl/podstrony/oferta.html Ja już zarezerwowałem.
Do zobaczenia w Tczewie
Awatar użytkownika
futaba
Posty: 97
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: futaba »

Jeśli ktoś będzie miał miejsce w dwójce lub trójce, to ja się chętnie zapiszę na jeden nocleg z soboty na niedzielę.
Pozdrawiam
Grzegorz Jermołaj
Pływające i latające RC.
Awatar użytkownika
ryszardb
Posty: 146
Rejestracja: 12 lip 2011, 11:36
Lokalizacja: {"name":"Polska Gda\u0144sk","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: ryszardb »

Grześ będę rezerwował , jeżeli masz ochotę to możemy razem zamieszkać. Będzie mi miło.
601 948 261
Pozdrowienia
Ryszard Bielak
emilc78
Posty: 8
Rejestracja: 24 maja 2017, 12:27

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: emilc78 »

Czy mógłbym się zapytać gdzie dokładnie będzie się odbywał zjazd, i gdzie będzie można podziwiać modele? Jestem z Gdańska i będę w domu w tym terminie (choć wstępnie sądziłem inaczej). Czy obowiązuje jakaś opłata za wstęp? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: Jarek »

emilc78 pisze:Czy mógłbym się zapytać gdzie dokładnie będzie się odbywał zjazd, i gdzie będzie można podziwiać modele? Jestem z Gdańska i będę w domu w tym terminie (choć wstępnie sądziłem inaczej). Czy obowiązuje jakaś opłata za wstęp? Z góry dziękuję za odpowiedź.


Na pierwszej stronie Adam podaje jedyny i nieodwolalny termin 3-4 sierpnia. Rozumiem, że jest wiążący ?
Zlot jak co roku odbywa się w Muzeum Wisły w Tczewie. Wstęp Free.
Według swojej wiedzy podaję tę informację tylko dlatego, że nikt z organizatorów jak na razie nie informuje kolegi. Jeżeli są jakieś nieścisłości proszę osoby do tego kompetentne o sprostowanie.
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: oksal »

Jarek pisze:Na pierwszej stronie Adam podaje jedyny i nieodwolalny termin 3-4 sierpnia. Rozumiem, że jest wiążący ?
Zlot jak co roku odbywa się w Muzeum Wisły w Tczewie. Wstęp Free.
Według swojej wiedzy podaję tę informację tylko dlatego, że nikt z organizatorów jak na razie nie informuje kolegi. Jeżeli są jakieś nieścisłości proszę osoby do tego kompetentne o sprostowanie.


Tak, Jarek masz rację. Zlot jak co roku odbywa się w Muzeum Wisły w Tczewie. Wstęp wolny. Żadnych opłat muzeum nie pobiera od uczestników jak i zwiedzających.

Ale to już nie ma znaczenia. Ponieważ mam potwierdzoną informację, że ze względu na małe zainteresowanie zlotem, tegoroczny zjazd się nie odbędzie. Chyba, że nagle określi się jeszcze kilkanaście osób z modelami.
Awatar użytkownika
zablo1978
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:54

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: zablo1978 »

Witam.
Jeżeli mogę to bym chciał wystawić to.
Załączniki
t5.jpg
t4.jpg
t3.jpg
t2.jpg
t1.jpg
Awatar użytkownika
Jarcio
Posty: 90
Rejestracja: 17 lut 2011, 13:43

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: Jarcio »

Adamie. Czy informacja o tym, że w tym roku zlot się nie odbędzie jest pewna i w 100 procentach potwierdzona?
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: oksal »

Tak. Jarek, rozmawiałem telefonicznie z Marianem, szefem szefów. Marian mówił, ze jakby tak jeszcze z około 15 osób z modelami potwierdziło przybycie, to zlot będzie. Ale do tej pory nie widać zainteresowania.
Ja jutro na Mazury, na żagle się wybieram. Stąd mnie na zlocie nie będzie. Miałem się pojawić późno w sobotę w celach towarzyskich, ale w obecnej sytuacji to nie robię rezerwacji noclegu.
Awatar użytkownika
Dziecko
Posty: 5
Rejestracja: 04 lip 2017, 10:33
Lokalizacja: {"name":"Polska starogard gda\u0144ski","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: Dziecko »

A reklama zjazdu na innych forach ?
ODPOWIEDZ