ZJAZD KOGI 2019

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
Dziecko
Posty: 5
Rejestracja: 04 lip 2017, 10:33
Lokalizacja: {"name":"Polska starogard gda\u0144ski","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: Dziecko »

Na pewno będę z vasą, szkunerem i ledą.
Awatar użytkownika
futaba
Posty: 97
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: futaba »

Jest szansa, że jednak Was odwiedzę pokraki :D Więc dozo.
Pozdrawiam
Grzegorz Jermołaj
Pływające i latające RC.
Awatar użytkownika
Mirek77
Posty: 537
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: Mirek77 »

Jest szansa że wpadnę do tczewa na sobotę lub niedzielę z Willemem. Chyba lepsza niedziela, bo już dojdziecie do siebie po nocnych rozmowach o modelarstwie, a i może jaki suwenirek znowu dostane :D
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: oksal »

Odświeżam temat
Z ostatnich deklaracji uczestnictwa w zjeździe 2019 wynika, że 100% pewność uczestnictwa w sobotę i niedzielę zadeklarowały dwie osoby:
Rysiek + modele
Wiktor + modele
i Mirek z modelem w niedzielę
Jeżeli ktoś wie, że przyjedzie to nich się zadeklaruje pod tym postem.

Tak sobie myślę, że Marianowi niezręcznie będzie angażować w tegoroczny zjazd pracowników muzeum dla tak niewielkiego grona. Mnie by było wstyd iść do Pani Alicji i dręczyć ją o salę wystawową.

Można też obecne deklaracje potraktować jako zapisy na zjazd 2020. W sumie termin 3 sierpnia 2020 jest odpowiednio wcześnie podany;) Tegoroczny był sygnalizowany w kwietniu 2019.
Awatar użytkownika
futaba
Posty: 97
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: futaba »

To ja przywiozę swojego pierwszego kaszalota. Zobaczycie jak się budowało modele RC w latach 80 :D
Pozdrawiam
Grzegorz Jermołaj
Pływające i latające RC.
Awatar użytkownika
Zdzisław
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:49

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: Zdzisław »

Witam
Będę w piątek wieczorem z Rafałem. Ja niestety bez modelu, no może zabiorę szalupy. Rafał pewnie będzie z modelem. Mam tylko pytanie jak zarezerwować noclegi i gdzie.
Pozdrawiam Zdzisław.
Awatar użytkownika
ralfee3
Posty: 152
Rejestracja: 25 wrz 2017, 22:52

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: ralfee3 »

Tak, będę z jedynym modelem jaki posiadam k&m.
Pozdrawiam
pozdrawiam,
Rafał
--------------------------------------------
w porcie: K&M
w stoczni: HMS Enterprize 1774
Awatar użytkownika
zablo1978
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:54

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: zablo1978 »

Witam.
Mam takie banalne pytanie, na czym polega taki zjazd. Czy trzeba być w tym Tczewie podczas zjazdu? Widzę po postach że kilka osób przyjeżdża w piątek. Czy można przywieźć modele w sobotę rano i odebrać w niedzielę?
Pozdrawiam Michał.
Awatar użytkownika
witro
Posty: 0
Rejestracja: 19 cze 2016, 13:26

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: witro »

Kłaniam się.
Byłem raz na zjeździe.
Koledzy, ci bardziej doświadczeni, w rozmowach bezpośrednich z chęcią opowiadali o swoich doświadczeniach i udzielali porad.
Było bardzo uprzejmie ale wydaje mi się trochę hermetycznie.
Brakowało kogoś kto pozbierałby te owieczki i zaopiekował się tymi bądź co bądź pasjonatami.
Pokierował spotkaniem. Byłby aranżerem.
Może z tego wszystkiego wynika mała frekwencja.

Przepraszam, ale moja wypowiedź jest chyba zbyt hulaszcza /weekend/ ;) .
Mam nadzieję, że mnie nie rozszarpiecie.
Pozdrawiam
pozdrawiam
Witold

W stoczni:
W porcie: Bismarck 1:350 Revell, Żółty Lew 1:40 Bojer, Santa Maria 1:65 Artesania Latina
Awatar użytkownika
Jarcio
Posty: 90
Rejestracja: 17 lut 2011, 13:43

Re: ZJAZD KOGI 2019

Post autor: Jarcio »

Zablo.
Zlot to spotkanie modelarzy, zwykle użytkowników Kogi, choć nie tylko. Tak było np. w ubiegłym roku, kiedy na zlot przyjechali koledzy modelarze kartonowi. Model możesz przywieźć w sobotę i nawet w tym samym dniu zabrać go ze sobą. Nie ma z tym najmniejszego problemu.

Witro.
Zlot w Tczewie nie jest konkursem modelarskim, a jedynie spotkaniem pasjonatów. Wydaje mi się, że przy tej formule działania zlotu, nie jest konieczny opiekun (moderator), który prowadziłby spotkanie. Na zlocie spotykamy się, rozmawiamy ze sobą, wymieniamy poglądy. Może i słuszne było twoje spostrzeżenie, że na zlocie bywa hermetycznie. Niemniej jednak wynikać to może z faktu, że w większości przyjeżdżają tam te same osoby, znające się od wielu lat. Nie oznacza to jednak, że uczestnicy nie są otwarci na nowych pasjonatów modelarstwa. Sam kiedyś byłem tym pierwszym i nie czułem się tam wyobcowany. Zachęcam zatem wszystkich do tego, aby przyjechać, przywieść swoje modele, poznać ludzi, z którymi na co dzień spotykamy się jedynie wirtualnie. Im będzie nas więcej tym lepiej.
ODPOWIEDZ