Witam serdecznie wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aragorn001
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2016, 14:27

Witam serdecznie wszystkich

Post autor: aragorn001 »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam na imię Adam. Do modelarstwa powróciłem już dobrych kilka lat temu. Modelarstwo szkutnicze szczególnie mnie pociąga, jeszcze jako nastolatek w czasach PRL kleiłem modele kartonowe z tego co było dostępne i co udało się upolować w kioskach Ruch (a nie było łatwo, jeśli pamiętacie). O ile pamiętam skleiłem parę okrętów i zabrałem się za jakiś żaglowiec, ale poległem.

W latach 90-tych wyemigrowałem do Kanady i tam naoglądałem się jachtów, nawet udało się popływać na wielkich jeziorach jako załogant. Po powrocie do Polski już z rodzinką zaczęło mnie znowu ciągnąć do modelarstwa no i samego pływania pod żaglami. Pierwsze modele okrętów i pierwszy żaglowiec nie były zbyt udane, zacząłem czytać na forach modelarskich, uczyć się i zabierać się za kolejne modele. Wciąż pozostaje przy kartonie, może kiedyś spróbuję swoich sił z modelarstwem w drewnie.

Parę lat temu udało się zrobić patent żeglarski i od czasu do czasu pływam ze znajomymi pod żaglami. To uwielbiam!

Mam obecnie na warsztacie Trabaccolo z wydawnictwa WAK, powstaje bardzo powoli, ale mam zamiar go dokończyć.

Postaram się wrzucić też moje poprzednie ukończone już modele. :D

Mam nadzieję obserwować i uczyć się patrząc na wasze piękne modele.

Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

--Adam
-----

Gdzieś tam głęboko w sercu ukryty żeglarz ! Ahoj!
jaroch
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:02

Re: Witam serdecznie wszystkich

Post autor: jaroch »

To ja się przywitam i zawstydzę starych użytkowników forum:)
U mnie na warsztacie HMS Badger, tego samego autora:)
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 965
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Witam serdecznie wszystkich

Post autor: ataman »

Zdaje się, że już się witałeś z nami... a jak chcesz kogoś zawstydzić swoimi poczynaniami to dawaj relację ze zdjęciami
Pozdrawiam
jaroch
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:02

Re: Witam serdecznie wszystkich

Post autor: jaroch »

piję do sensu witania się w przywitalni, skoro nikt na to nie odpowiada?

jeśli chodzi o relację, to oczywiście, nie omieszkam
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 965
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Witam serdecznie wszystkich

Post autor: ataman »

jaroch pisze:piję do sensu witania się w przywitalni, skoro nikt na to nie odpowiada?


Nie w tym rzecz, aby odpowiadać (choć po ciekawym przywitaniu bywają odpowiedzi), ale aby forumowicze poznali nowego członka społeczności, coś się o nim na początek dowiedzieli - wtedy łatwiej toczy się dalsza wspólna zabawa na forum
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ