czesc wszystkim

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
jaroch
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:02

czesc wszystkim

Post autor: jaroch »

jako nowy chciałbym się przedstawić, mam na imię Jarek i jestem pasjonatem historii uzbrojenia, z czego najciekawsze dla mnie są czołgi i żaglowce:)
sklejałem małego modelarza jako nastoletni łepek i tak ostatnio coś mnie tchnęło aby do tego powrócić. Skleiłem Victory z MM'86 i nabrałem ochoty na tego z Shipyardu. w związku z brakiem umiejętności, szlifuję formę na innym okręcie Nelsona, a mianowicie HMS Badger z WAKu, co może kiedyś tu pokażę:)
Witam wszystkich:)
Awatar użytkownika
aragorn001
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2016, 14:27

Re: czesc wszystkim

Post autor: aragorn001 »

Witaj, jak ci idzie z HMS Badgerem? Pooglądałem sobie go kiedyś w sklepie i odłożyłem, za trudny na moje umiejętności, walka a Trabaccolo ciągnie się i ciągnie.

--Adam
-----

Gdzieś tam głęboko w sercu ukryty żeglarz ! Ahoj!
jaroch
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:02

Re: czesc wszystkim

Post autor: jaroch »

Świetny model ale ze względu na skalę raczej nie dla początkujących. Jest to mój drugi i zarazem trzeci model w życiu bo robię dwie wersje: kartonową i kartonowo-fornirową z poszyciem z balsy:) Wygląda jak na zdjęciu. Założę relację jak znajdę chwilę aby pozmniejszać zdjęcia
Załączniki
20190407_094139_resize_80.jpg
jaroch
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:02

Re: czesc wszystkim

Post autor: jaroch »

przed malowaniem
Załączniki
20190330_162510_resize_87.jpg
jaroch
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:02

Re: czesc wszystkim

Post autor: jaroch »

a tu świeżo po malowaniu, na chwilę obecną mam już kilka elementów wyposażenia pokładu zrobione na wersji kartonowej. jak skończę działa to przesiadam się na wersję fornirową:)
Załączniki
20190331_164508_resize_22.jpg
Awatar użytkownika
Dziecko
Posty: 5
Rejestracja: 04 lip 2017, 10:33
Lokalizacja: {"name":"Polska starogard gda\u0144ski","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: czesc wszystkim

Post autor: Dziecko »

Relacje załóż. :twisted:
Awatar użytkownika
aragorn001
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2016, 14:27

Re: czesc wszystkim

Post autor: aragorn001 »

jaroch pisze:Świetny model ale ze względu na skalę raczej nie dla początkujących. Jest to mój drugi i zarazem trzeci model w życiu bo robię dwie wersje: kartonową i kartonowo-fornirową z poszyciem z balsy:) Wygląda jak na zdjęciu. Założę relację jak znajdę chwilę aby pozmniejszać zdjęcia


Zapodawaj relację, bardzo ciekawie to wygląda, też planuje wrzucić Trabakę w relacjach
-----

Gdzieś tam głęboko w sercu ukryty żeglarz ! Ahoj!
ODPOWIEDZ