Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Strona główna Forum Poradnik modelarza szkutnika Ogólne Zemsta Królowej Anny. Queen Anne Revenge Plany

Zemsta Królowej Anny. Queen Anne Revenge Plany

Ustalenia, wymiana poglądów itp.

Zemsta Królowej Anny. Queen Anne Revenge Plany

Postprzez Karoleek » 17 Mar 2019, 21:59

Witam,
z racji że jestem nowy ma forum przepraszam jeżeli w złym dziale pytam.
Kończę powoli ale daleko Czarną Perłę z planów Mellpapa - za jakiś czas będzie post z całą dokumentacją zdjęciową step by step.
Od jakiegoś czasu przeszukuje Internet w znalezieniu jakichkolwiek planow żaglowca Zemsta królowej Anny - statku Czarnobrodego z tą przeszkloną rufą.
Czy ktoś się spotkał lub ma plany w pdf np?
Liczę na pomoc moze jakiś link. Wiem ze jest to baza Perły, ale brakuje mi doświadczenia by na takich informacjach działać model w skali.

Pozdrawiam Karol®
Załączniki
584bf804c44bc35989eee644b73234d1.jpg
e2bb5bf8ac196af1a3ac914861681bbc.jpg
Karoleek

Miejscowość: Kielce

Re: Zemsta Królowej Anny. Queen Anne Revenge Plany

Postprzez Dziecko » 17 Mar 2019, 22:03

Gpm ma latającego holendra może to cię zainteresuje a planami anny się jeszcze nie spotkałem.
Ps. też jestem fanem piratów ;)
Awatar użytkownika
Dziecko

Miejscowość: starogard gdański

Re: Zemsta Królowej Anny. Queen Anne Revenge Plany

Postprzez Karoleek » 17 Mar 2019, 22:09

Aktualnie działam czarna perłę z planow mellpapy ogarnę niebieski plan i będzie relacja póki co wycinka wraz powoli. Jest kilka modeli anny na rosyjskich stronach lecz mało szczegółów a nie chętnie odpisuja.
Karoleek

Miejscowość: Kielce

Wróć do Ogólne

Użytkownicy On-line