Witam

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Rob
Posty: 0
Rejestracja: 26 sty 2019, 13:37

Witam

Post autor: Rob »

Witam wszystkich forumowiczów serdecznie. Mam na imię Robert i aktualnie mieszkam w Rzeszowie. Jeśli chodzi o modelarstwo to jest to hobby które towarzyszy mi od najmłodszych lat. Do tej pory głównie zajmowałem się modelarstwem redukcyjnym. Próbowałem swoich sił głównie w samolotach oraz okrętach z drugiej wojny światowej. Teraz z uwagi na rodzinę oraz pracę czasu mam niewiele ale w małych przerwach między obowiązkami staram się wygospodarować parę minut na modelarstwo. W modelarstwie szkutniczym są to moje pierwsze kroki (nie licząc połowy Titanic'a z Hachette wykonanego w nastoletnich czasach- połowy ponieważ skończyły się fundusze). Obecnie mam do dyspozycji na warsztat PIWNICĘ no ale lepsze to niż nic (przynajmniej jest święty spokój potrzebny do modelarstwa). Swoją przygodę zaczynam od modelu trawlera Mare Nostrum Artesania Latina ze względu na bogatą dokumentację zdjęciową dołączoną do modelu oraz rekomendację dla początkujących modelarzy (in box oraz relacja z budowy pojawi się w innym poście jak tylko skompletuje do końca warsztat). Po otwarciu pudełka wydaje mi się, że model jest bardo trudny.... Jestem pełen podziwu dla Waszych arcydzieł szkutniczych. Liczę na Waszą drobną pomoc oraz uwagi i komentarze. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ