Zjazd KOGI 2018

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
ryszardb
Posty: 146
Rejestracja: 12 lip 2011, 11:36
Lokalizacja: {"name":"Polska Gda\u0144sk","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: ryszardb »

Będę od piątku do niedzieli włącznie.
Przywiozę Mayflower , zaczętą Lyde, i może jakiś plastik.
Awatar użytkownika
Krzysiek_87
Posty: 0
Rejestracja: 12 sty 2016, 12:50

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: Krzysiek_87 »

Witam,
Ja również powinienem być od piątku do niedzieli. Przywiozę swoją K&M :)

Pozdrawiam
Krzysiek
Awatar użytkownika
dali
Posty: 84
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: dali »

Będę od piątku do niedzieli, przywiozę szalupę z Bounty.

Pozdrawiam Piotrek
Awatar użytkownika
Borek
Posty: 379
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Wroc\u0142aw","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: Borek »

Czy jest możliwość przełożenia na ostatni weekend sierpnia czy po ptokach już?
Pozdrawiam serdecznie Piotr
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: jerry_bee »

Szczerze mówiąc, mi to jest obojętne - jeśli większość z Was tak by chciała, to spróbuję przełożyć.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
taganc
Posty: 37
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: taganc »

Nie uważacie że to już ciut za późno. Większość ludzi zgłaszających się do udziału w zjeździe ma zapewne zarezerwowane urlopy, choć mogę się mylić. Niech inni się wypowiedzą.
Pozdrawiam Tadeusz
Awatar użytkownika
PanLipazMiodem
Posty: 357
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: PanLipazMiodem »

Z powodu operacji prostaty Borka nie będziem przesuwać terminu zjazdu.
Awatar użytkownika
Borek
Posty: 379
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Wroc\u0142aw","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: Borek »

Szkoda. Jeżeli jednak ludziom by pasował tydzień później, lub tydzień wcześniej to chętnie się pojawię. Niestety 19 nie dam rady. Pozdrawiam
Pozdrawiam serdecznie Piotr
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: radek »

Niestety na tym poziomie przesuwanie terminu byłoby zapewne katastrofą, specjalnie Jerry określił termin dużo wcześniej aby każdy mógł się dostosować.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Zjazd KOGI 2018

Post autor: jerry_bee »

aktualizacja: rozmowy z Narodowym Muzeum Morskim zakończyły się, trwają prace papierkowe (umowy itp.), i w tym roku oficjalnym partnerem wystawy będzie właśnie Muzeum. oznacza to przede wszystkim jedną ważną rzecz: są pieniądze na transport modeli. w związku z tym chcielibyśmy, żeby trochę zmieniła się formuła zjazdu. oprócz tradycyjnego wernisażu, spotkań eksperckich i wizyty w Restauracji planowana jest wystawa modeli. termin najważniejszy, czyli zjazd pozostaje bez zmian: weekend 18-19 sierpnia, z częścią oficjalną w sobotę. małym problemem są sprawy lokalowe, bo Fabryka zaplanowała za dużo imprez w tym czasie... koniec wystawy planujemy na niedzielę 9 września i zaraz następnego dnia w Polskę ruszy ekipa z modelami. żeby wystawa miała sens, byłoby fajnie żeby na niej pojawiło się jak najwięcej modeli.

zgłaszam więc tutaj oficjalny apel do Was wszystkich o przywiezienie i wypożyczenie modeli na czas wystawy. myślę, że warto skorzystać z takiej promocji. dyrekcja Fabryki Sztuk, p. Alicja Gajewska oraz Narodowego Muzeum Morskiego, p. Jerzy Litwin bardzo entuzjastycznie podchodzą do sprawy. szczególnie p. Litwin jest mocno zaangażowany i już z niecierpliwością na Was czeka.

byłoby idealnie, gdybyście napisali do mnie (na forum albo przez PW) wiadomość kto i jakie modele chce przywieźć. osoby, które zdecydują się na to po raz pierwszy poproszę o przesłanie pełnych danych adresowych (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy).*

poza tym partnerstwo skutkuje tym, że Muzeum propaguje imprezę i info wkrótce pojawi się również na ich stronie, NMM w Gdańsku.

* niniejszym deklaruję, że przekazane mi dane osobowe będę starannie przechowywał oraz wykorzystywał tylko w niezbędnym zakresie i zgodnie z celem. w rozumieniu ustawy danymi osobowymi są dane, pozwalające zidentyfikować osobę, której dane dotyczą, lub dalsze związane z nią dane.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
ODPOWIEDZ