Muzeum Marynistyczne w San Diego, Kalifornia

Gdzie co warto zobaczyć....
Awatar użytkownika
TomekA
Posty: 386
Rejestracja: 03 paź 2011, 04:04

Re: Muzeum Marynistyczne w San Diego, Kalifornia

Post autor: TomekA »

Wszystkim zainteresowanym szczegolami konstrukcyjnymi XVI wiecznych hiszpanskich galeonow, podaje link do zdjec ostatnio ukonczonej przez Muzeum Marynistyczne w San Diego repliki okretu flagowego Juana Rodrigueza Cabrillo (czyt, Kabrijo) - Portugalczyka w sluzbie Hiszpanii, ktory w polowie XVI wieku oplynal czesc zachodniego wybrzeza Ameryki Pln., jako pierwszy Europejczyk zawinal do miejsca, ktore dzis zwie sie San Diego, zalozywszy tu osade i przylaczyl te tereny do korony Hiszpanii.
Jednostka juz odbywa rejsy po oceanie, ale w miedzyczasie jeszcze trwaja tam ostatnie prace wykonczeniowe.
http://www.bluemelon.com/pstrykacz/sans ... to-6311547
Przypominam, ze aby sciagnac sobie zdjecie w pelnym formacie, nalezy kilknac na symbol strzalki skierowanej w dol, po czym wybrac format "original".
Awatar użytkownika
Slawek Kromer
Posty: 914
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Muzeum Marynistyczne w San Diego, Kalifornia

Post autor: Slawek Kromer »

bardzo fajne fotki
kiedyś oglądałem relacje z poszczególnych etapów budowy repliki ale teraz nie mogę odszukać tej strony
Awatar użytkownika
TomekA
Posty: 386
Rejestracja: 03 paź 2011, 04:04

Re: Muzeum Marynistyczne w San Diego, Kalifornia

Post autor: TomekA »

Slawku, jesli masz na mysli moje zdjecia, to pojdz wstecz w mej relacji (odslona 1) a znajdziesz tam te linki.
Awatar użytkownika
Slawek Kromer
Posty: 914
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Muzeum Marynistyczne w San Diego, Kalifornia

Post autor: Slawek Kromer »

Tomku Twoje zdjęcia znam mam zapisane na komputerze.Kiedyś na stronie muzeum była do pobrania wycinanka żaglowca oraz przedstawiona relacja z budowy repliki .Zdjęcia były Jerry Soto
San-Salvador-fall-2014-photo-credit-Jerry-Soto - Kopia.jpg
San-Salvador-fall-2014-photo-credit-Jerry-Soto - Kopia.jpg (255.15 KiB) Przejrzano 4998 razy

coś takiego
Awatar użytkownika
TomekA
Posty: 386
Rejestracja: 03 paź 2011, 04:04

Re: Muzeum Marynistyczne w San Diego, Kalifornia

Post autor: TomekA »

Awatar użytkownika
Slawek Kromer
Posty: 914
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Muzeum Marynistyczne w San Diego, Kalifornia

Post autor: Slawek Kromer »

Tomku dzięki za linka o te fotki chodziło,wycinanke pobrałem wcześniej
Sławek
ODPOWIEDZ