Przywitanie i cos o sobie

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jureczek53
Posty: 0
Rejestracja: 02 sie 2015, 12:10

Przywitanie i cos o sobie

Post autor: jureczek53 »

Witam bardzo serdecznie Wszystkich ,Modelarzy i takich sklejaczy jak ja>Przepraszam jeli kogos urazila forma "sklejacz">KLeje roznosc i od 10-go roku zycia ,czli ponad pol wieku.Karton,plastik.statki,samoloty zolnierzyki.KLejenie roznie mi wychodzi.Kazdy model koncze iraz mi sie podoba a nie raz NIE.Gdy dwa lata temu dech zaparla mi relacja Pana Romeksa, sprobowalem z Schypyardem.Jestem w trakcie budowy "Papagojana".Drewno i fornir.skala 1:96.W kolejce czeka " Merkury".Pozdrawiam Wszystkich Jureczek
janek44
Posty: 0
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:44

Re: Przywitanie i cos o sobie

Post autor: janek44 »

Jureczek53, "KLeje roznosc i od 10-go roku zycia", ale pisać, to chyba od niedawana... Kolego, więcej szacunku dla czytających Twoje wpisy. Taki niechlujny wpis, powinien zostać usunięty przez moderatora...
Awatar użytkownika
PanLipazMiodem
Posty: 357
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Przywitanie i cos o sobie

Post autor: PanLipazMiodem »

Witaj Jurku na pokładzie.
Czym prędzej pokaż parę zdjęć Twoich modeli i zakładaj szybko relację. Przyzwyczaj się do uszczypliwych komentarzy ponieważ THIS IS KOGA!!! i trza tu być twardkim a nie miętkim :D

Pozdrawiam serdecznie.
Przemek
Awatar użytkownika
ostry_gl
Posty: 0
Rejestracja: 06 kwie 2015, 22:18

Re: Przywitanie i cos o sobie

Post autor: ostry_gl »

Myślę, że warto przywitać człowieka, a nie czepiać się na samym wstępie.
Witaj na Kodze i czekamy na pierwszą relacje.
Pozdrawiam,
Łukasz.
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 966
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Przywitanie i cos o sobie

Post autor: ataman »

Witamy na forum, prosimy o fotki z modelarskimi dokonaniami.
Ale jako moderator, proszę też o większą staranność w redagowaniu postów.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jureczek53
Posty: 0
Rejestracja: 02 sie 2015, 12:10

Re: Przywitanie i cos o sobie

Post autor: jureczek53 »

Przepraszam za '' niechlujny'' wpis Pana Janek44. Naprawde nie uniem pisac ani wstawiac zdjec. Dopiero sie tego ucze. Pana Ataman-moderator,obiecuje poprawe. Pozdrawiam Jureczk53
ODPOWIEDZ