Witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KapitanBlood
Posty: 8
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam wszystkich

Post autor: KapitanBlood »

Witam serdecznie grono modelarskie.Mam na imię Łukasz i mam 29 latek. Obecnie mieszkam i pracuje w Anglii. Modelarstwem amatorsko zajmuje się od jakiś 8 lat. Koge znam od bardzo dawna. Kiedyś byłem nawet tutaj zarejestrowany i prowadziłem watek z budowy francuskiego lugra( obecnie w 98 % ukończonego).
Po latach postanowiłem znow "odezwać" sie na tym forum jako że pasję swoja kontynuje i niestety brak mi często porad i podzielenia sie poczynaniami swoimi.
Obecnie jestem w trakcie budowy Santa Leocadi , hiszpańskiej 44 działowej fregaty. Jak pisałem wyżej w 98 % ukończyłem lugra francuskiego (brak mu bodajże tylko kotwic), kończe również Santa Marie( kończe ponieważ modele te zostały w Polsce i nie mam możliwości ich obecnie budować) no i oczywiście kogowy obowiązek dżonkę(obecnie w naprawie bo upadla z duzej wysokości). Za 1,5 tyg wybieram się na holiday do Polski więc postaram sie o jakies fotki modeli dla własnej wiarygodności.
Mam nadzieje na owocna współprace i pozdrawiam hamstfo kogowe ;)
Na ta chwile posiadam tylko te zdjecia. Z góry przepraszam za jakość.
Załączniki
kurier 2.jpg
Santa Maria 2.jpg
ODPOWIEDZ