Holownik Arion/Odys 1:25

Czyli forum RC.
Modelman
Posty: 19
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Holownik Arion/Odys 1:25

Post autor: Modelman »

Czesc Antosiek i Eryk.

Właśnie robie metodą Eryka. Planowałem raczej okleić ( zrobić podposzycie pod laminat) z tektury 1mm lub spienionego PCV tez 1mm jedną lub 2 warstwy i dopiero na to laminat. A jaka grubośc dają 2 warstwy maty 150. A potem dwie 300. Ile to w sumie wyjdzie. Model ma pływać. Czy to nię będzie za mało.

Pozdr
Awatar użytkownika
Tomasz_D
Posty: 558
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Holownik Arion/Odys 1:25

Post autor: Tomasz_D »

Czyja to jest relacja ?. Modelman jeśli masz ochotę to załóż swoją relację i nie śmieć tutaj koledze. Obydwaj wiemy że nic nie będzie z Twojej budowy więc nie rozdmuchuj niepotrzebnie tego wątku.
Pozdrawiam.
Modelman
Posty: 19
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Holownik Arion/Odys 1:25

Post autor: Modelman »

To moja relacja i nic ci do niej. Twoj offowy wpis jest niestety pierwszy wiec nie mow mi o rozdmuchiwaniu watku i zajmij sie swoja robota.
To tyle w kwesti komentarza.

Ps. Wieczorkiem zalacze kilka fotek.

Dzieki za pomoc Eryk.
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Holownik Arion/Odys 1:25

Post autor: Kazek »

Nie wiem Modelman co ty taki agresywny jesteś jak grzecznie Ci uwagę zwraca moderator w końcu to kto ty jesteś Modelman czy JB76 bo to on założył tę relację więc jeżeli nie jest to jedna i ta sama osoba to władowałeś się komuś w relację i jeszcze pyskujesz. Po drugie mam prawo zgodnie z regulaminem prosić cię o uzupełnienie profilu bo wiek -13 i brak imienia jest ignorancją i olewaniem innych forumowiczów .
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Holownik Arion/Odys 1:25

Post autor: mirek »

Ja właściwie też nie wiem czyja to relacja JB76 czy Modelman
Jeżeli kolega ci zwrócił uwagę to uważam , że słusznie , bo czytając ta rozpoczętą relację nie można się połapać czyja ona właściwie jest
Zwracam również , koledze uwagę na wpis w profilu , bo coś z tym wiekiem jest nie tak.

Kurcze z Kaziu szybszy był
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Holownik Arion/Odys 1:25

Post autor: stefan »

Ja tam się na tym nie znam ale...
"kolega" :x modelman nas wszystkich olewa, więc proponuję w myśl zasady:
"jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie"
JB76
Posty: 6
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:36

Re: Holownik Arion/Odys 1:25

Post autor: JB76 »

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: Holownik Arion/Odys 1:25

Post autor: radek »

@JB76
Jako trzeci piszę Ci abyś zdecydował się na jedno konto. Akurat Tomaszowi_D dużo do Twojej relacji bo jest tu moderatorem i chce zachować porządek. Poza tym właśnie w taki sposób wyraża się szacunek dla innych forumowiczów . Pisząc z kilku kont wprowadzasz zbędny szum.

Model bardzo ciekawy, sam jestem ciekaw, jak pójdzie dalej.
Co do zdjęć - mam do Ciebie prośbę - czy możesz je wstawiać bezpośrednio na kogę? (zakładka "dodaj załącznik" przy pisaniu posta) bardzo to ułatwi wszystkim oglądanie zdjęć.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 972
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Holownik Arion/Odys 1:25

Post autor: krzysztof »

Na innych forach wielo - kontowość jest karana banem. Wg mnie MUSISZ jedno zlikwidować,
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
JB76
Posty: 6
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:36

Re: Holownik Arion/Odys 1:25

Post autor: JB76 »

Witajcie po długiej przerwie.

Oto co udało mi się spłodzić po takim czasie. Długo to trwało bo i czasu było nie za specjalnie dużo aby poświęcić go na hobby.

Kilka zdjęć z budowy kadłuba.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ