K&M pytanie

Zapraszamy do udziału w projekcie !!!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
safari28
Posty: 189
Rejestracja: 14 gru 2010, 20:58

K&M pytanie

Post autor: safari28 »

Witam panowie K&M nadal aktualny? i jaki jest termin bo mam ogromną ochotę wziąść się za niego po skończeniu pierwszego gniota
pozdrawiam
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: K&M pytanie

Post autor: mirek »

Nie bardzo rozumiem pytanie .
W projekcie Karl und Marie nie ma żadnych terminów !
Pobierasz plany, robisz sobie swoim własnym tempem nikt nie będzie cię poganiał ;)
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
safari28
Posty: 189
Rejestracja: 14 gru 2010, 20:58

Re: K&M pytanie

Post autor: safari28 »

mirek pisze:Nie bardzo rozumiem pytanie .
W projekcie Karl und Marie nie ma żadnych terminów !
Pobierasz plany, robisz sobie swoim własnym tempem nikt nie będzie cię poganiał ;)

Rrozumiem panie Mirku uważam że model jest bardzo fajny i efektowny, myślę że to jest bardzo dobry materiał na drugiego drewniaka jest tyle opisów i porad, nie będzie potrzeby nikomu zawracać głowy
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: K&M pytanie

Post autor: mirek »

Ale relację możesz śmiało założyć :)
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
Szynal
Posty: 22
Rejestracja: 25 gru 2011, 23:11

Re: K&M pytanie

Post autor: Szynal »

Witam

Kolejne pytania z serii lamerskich.

Przeglądając dokument 01-szkielet zauważyłem, że na rysunku (stronie) 10 - środkowa część stępki - znajdują się dwie skrzyżowane flagi (ew. odwrócone kije do golfa :P) co ten znak oznacza?

Rozumiem, że trzy strony ze stępką należy po wydrukowaniu porozcinać i połączyć ze sobą w jeden arkusz używając jako paserów czterech znaków X umieszczonych na bokach wydruku, a następnie przekalkować na sklejkę?

Czy umieszczenie wręg na arkuszu sklejki ma jakieś odniesienie do przebiegu słoi na zewnętrznych warstwach sklejki?

Chyba na razie wystarczy. Pozdrawiam.
--
Rafał Szynalski
Awatar użytkownika
TomekA
Posty: 383
Rejestracja: 03 paź 2011, 04:04

Re: K&M pytanie

Post autor: TomekA »

Szynal pisze:Witam

Kolejne pytania z serii lamerskich.

Przeglądając dokument 01-szkielet zauważyłem, że na rysunku (stronie) 10 - środkowa część stępki - znajdują się dwie skrzyżowane flagi (ew. odwrócone kije do golfa :P) co ten znak oznacza?


Tak sie tradycyjnie oznacza srodek kadluba (w miejscu gdzie sa najbardziej pekate wregi i kadlub jest najszerszy).
ODPOWIEDZ