prośba

Dział poświęcony modelarstwu kartonowemu i kartonowo-fornirowemu plus inne techniki pokrewne
ODPOWIEDZ
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

prośba

Post autor: myszor »

Witam. Zwracam się z prośbą do SZACOWNEGO GRONA KOLEGÓW MODELARZY .Posiadałem kiedyś link o relacji budowy kadłuba "QUEEN VICTORIA" na kopycie przez Alexa Baranowa .Niestety moja PIĘKNOŚĆ :sick: namąciła w komputerze pod moją nieobecność i pokasowała wszystkie ulubione. Może któryś z kolegów ma ten link i pomoże :) . Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:prośba

Post autor: mirek »

Ten link już nie istnieje :(
Alexander Baranow wykasował wszystko
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
Tomek Aleksinski
Posty: 410
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:prośba

Post autor: Tomek Aleksinski »

myszor napisał:
Witam. Zwracam się z prośbą do SZACOWNEGO GRONA KOLEGÓW MODELARZY .Posiadałem kiedyś link o relacji budowy kadłuba "QUEEN VICTORIA" na kopycie przez Alexa Baranowa .Niestety moja PIĘKNOŚĆ :sick: namąciła w komputerze pod moją nieobecność i pokasowała wszystkie ulubione. Może któryś z kolegów ma ten link i pomoże :) . Z góry dziękuje i pozdrawiam.


Przykro mi Cie poinformowac, ze modeli Aleksieja Baranowa juz na forum Model Ship World nie zobaczysz.
Doszlo miedzy nim a wlascicielami w/w forum do pewnego nieporozumienia - Alex przedtem zamieszczal swe relacje w dziale "Scratch built and Timbering Sets" raczej niz w innym dziale "Scratch built", bo w tym pierwszym byla mozliwosc ogladania jego zdjec przez ogolna publike a nie tylko czlonkow tego forum, a Aleksiejowi widocznie zalezalo, zeby peany pochwalne plynely don szerokim strumieniem, nie tylko od czlonkow.
Anglosascy wlasciciele w/w forum kilkakroc informowali Aleksieja, zeby poprzenosil swe relacje do dzialu "Scratch built", ale on je ignorowal i dalej zamieszczal zdjecia tam gdzie chcial.
W koncu wlasciciel forum Model Ship World samemu poprzenosil relacje A. Baranowa do dzialu "Scratch built".
Tamten sie poteznie wkurzyl i w odpowiedzi pousuwal wszystkie swe relacje (ze zdjeciami), malo tego, przestal zamieszczac zdjecia modeli innych rosyjskich modelarzy, ktorzy z im tylko wiadomych przyczyn tego sami nie robili. Bracia Slowianie...

To tak o tym 'in the nut shell'. Jeslis sobie wczesniej nie posciagal tamtych zdjec, to dzis na to juz za pozno. Zgodnie z zasada - kuj zelazo, poki gorace.
Szkoda...
Awatar użytkownika
orwid
Posty: 57
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:prośba

Post autor: orwid »

http://modelshipworld.com/phpBB2/viewtopic.php?t=6808&highlight=


witam
w dalszym ciągu pod tym linkiem można sobie wszystko zobaczyć... przynajmniej ja mogęB)

pozdrawiam
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:prośba

Post autor: myszor »

Bardzo dziękuje za szybką odpowiedz. Jest to nie powetowana strata dla nas modelarzy. Można się było dużo nauczyć . Właśnie kończe pieścić kopyto [Uff ile to szlifowania] do "PRINS WILLEMA". No cóż będe kombinował . Wierze że będe mógł liczyć na Waszą pomoc w trudnych chwilach bezradności . Ale moja PIĘKNOŚC i tak dostała za swoje . Nie zaszkodzi;) .Pozdrawiam.
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
Adam70
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:prośba

Post autor: Adam70 »

Mnie udalo sie ściągnąć wszystkie zdjęcia chyba z tej relacji wiec jeśli ktos reflektuje .....




PS sprawdzilem mam fotki z relacji Panteleymon - Victoria
Pozdrawiam Adam
ODPOWIEDZ