Le Soleil Royal

Opisy budowy jednostek żaglowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: kagra »

Kazik,nie bądż skromny.Twoje rzeżby rzucają na kolana.Cały efekt widać z normalnej perspektywy w całości.Będzie na co popatrzeć.

Pozdrawiam.Kazimierz
Awatar użytkownika
Tomek Aleksinski
Posty: 410
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Le Soleil Royal

Post autor: Tomek Aleksinski »

Model prezentuje sie swietnie!
Nic sie nie martw tymi dziewojami. Na modelu Tannerona owe bialoglowy tez sa "barczyste i piersiaste" niczym sowieckie traktorzystki.
Zaglobie by sie podobaly! :laugh:

Obrazek

Zreszta, ponoc i jego model nie jest kompletnie historycznie poprawny. I nie ma nikogo, kto by naprawde wiedzial, jak wygladal autentyczny Le Soleil Royal? Wiec czym sie przejmowac?

Gratulacje!!!
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: Kazek »

Dzięki panowie za dobre słowo cieszę się że model sie podoba bo jest to jeden z powodów i to głównych dla których modelarz chetnie zabiera się do dalszej pracy .

Prawda Tomku że ciężko jest o dobre plany do Le Soleil Royal, nie wiem czy w ogóle jakies takie super na których można by się w całosci oprzeć istnieją. Swój model buduję w oparciu o plany z zestawu ale tylko część kadłubową a i tak było trochę modyfikacji, podpieram się planami z modelu plastikowego Hellera a wszystkie rzeźby robię w oparciu o zdjecia modelu muzealnego Tannerona.

Pozdrawiam!
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: Kazek »

Można by powiedzieć ze rzeźby na rufie ukończone Hura!!!:laugh: teraz bedzie trochę normalnej zabawy modelarskiej armatki i wyposażenie pokładów . Mam nową tokareczkę więc zobaczymy jak bedą wychodzić armatki co nie omieszkam szanownej braci modelarskiej pokazać.
Pozdrawiam Kazimierz!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Le Soleil Royal

Post autor: oksal »

To nie próżnowałeś:) Super Robota:whistle:
Awatar użytkownika
ryszardw
Posty: 898
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: ryszardw »

Z przyjemnością się ogląda. Gratuluję.R.
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: Kazek »

Witam szanowne grono forumowiczów po ponad półrocznej przerwie ale praca w delegacji nie pozwoliła mi na żadne zabawy przy modelu nie miałem nawet specjalnie możliwosci korzystania z komputera zaglądałem na forum sporadycznie więc teraz przez dwa tygodnie nadrabiałem zaległości i przegladałem wszystkie projekty i jak zwykle wspaniałe modele jest co ogladać. Ruszyłem z nowym animuszem wyposzczony po tak długiej przerwie i zrobiłem armatki i zamontowałem trochę wyposażenia na pokład.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Kazik :)
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: myszor »

Pięknie ! Dobrze że wróciłeś na Forum . Na pewno się dużo od Ciebie nauczę . Jednak można budować takie modele . Gratuluje i życzę duuuuużo wolnego czasu :) .
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: Kazek »

Witam ! Tak sobie dłubie pomalutku , zrobiłem barierki na górnych pokładach i pare drobiazgów na razie tylko poustawiałem jak zrobię lawety i armatki (Czekam na bloczki od Mirka)to wtedy będę wszytko mocował.Pozdrawiam Kazimierz

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: Kazek »

Pomalutku tak sobie buduję lawety na górne pokłady, po kompieli w bejcy zostały posklejane i czekają na montaż kół i innych drobiazgów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oczywiście bloczki do lawet i olinowania mam od Mirka, ludzie to jest rewelacja te najmniejsze to 2mm nie wiem jak on to zrobił i nie chcę wiedzieć bo to nie jest normalne .

Obrazek

Pozdrawiam Kazimierz
Pozdrawiam Kazik :)
ODPOWIEDZ