Galeon-budowa wnętrza(Wodnik,Roter Loewe)

Opisy budowy jednostek żaglowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

O:Galeon-budowa wnętrza (Wodnik, Roter Loewe)

Post autor: mati »

Na pewno są zapadnięte bo pył po nasiąknięciu pokostem trochę osiadł w nawierconym otworze...
Czekamy na to co powie autor ;)
Ale mi i tak się podoba
The world is yours...
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Galeon-budowa wnętrza (Wodnik, Roter Loewe)

Post autor: kagra »

Rzeczywiście oko kamery uchwyci więcej niż oko ludzkie.Stało się tak,że po impregnacji nawiercałem łączenia listew i nie zapokostowałem.Odrobina pokostu,sypnięcie pyłu i przetarcie,chyba zlikwidowało niedociągnięcie.Dzięki za uwagę.Pozdrawiam.K.
Obrazek
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Galeon-budowa wnętrza (Wodnik, Roter Loewe)

Post autor: myszor »

Pięknie Kaziu pięknie . Jeszcze ten kolor drewna ! Dla mnie bajerancko . Lubie te klimaty .:)
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Galeon-budowa wnętrza (Wodnik, Roter Loewe)

Post autor: kagra »

Dzisiaj konstrukcja rufy.Zabawa na cały dzień.Pozdrawiam.K.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Galeon-budowa wnętrza (Wodnik, Roter Loewe)

Post autor: myszor »

Serce się raduje jak to pięknie robisz . Zazdroszcze Ci tej emerytury ;) .
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Galeon-budowa wnętrza (Wodnik, Roter Loewe)

Post autor: kagra »

Dzięki.Andrzej robię to teraz, na co przez 40 lat pracy nie miałem czasu.Lepiej póżno niż wcale.:)
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Galeon-budowa wnętrza (Wodnik, Roter Loewe)

Post autor: Kazek »

No Kaziu ja nie wiem co bedę robił na emeryturze jak oczywiście do niej dociągnę ale ty chłopie przeginasz:whistle: to ja ledwo ulepiłem dwie skorupy a ty tu połowe galeonu zbudowałeś. Pięknie !
Pozdrawiam Kazik.
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Galeon-budowa wnętrza (Wodnik, Roter Loewe)

Post autor: kagra »

Zamknąłem kształt kadłuba.Nie obyło się jednak bez poprawek konstrukcji rufy.Najgorsze mam już za sobą.Teraz żmudne prace przy poszywaniu.Ale już bez wariactwa,na spokojnie.
Pozdrawiam.K.

P.s.Kazik jak teraz narobisz wystarczająco modeli.To na emeryturze będziesz jeżdził do ciepłych krajów.Jak obiecuje pewien polityk.:evil:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
waldek
Posty: 279
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Galeon-budowa wnętrza (Wodnik, Roter Loewe)

Post autor: waldek »

W Polsce to jedynie się na obiecankach kończy.
A tak miedzy nami zasuwasz z tą robotą jak byś na jakieś zawody się spieszył, ale dokładnie to robisz.
Na razie nie wiele się udzielam bo jak na poczadku powiedziałem muszę zapoznać się z tym forum. A dopiero co kolwiek mówić, tak się składa że w pracy mogę trochę czasu poświecić na przegląd. Z tym że nie mam wglądu do wielu fotek oraz ta dziwna pisownia.
Param się modelarstwem od dziecka ale po przeglądnięciu tego forum muszę schylić czoła przed Wami nie dorastam do Waszych piet.
Pozdrawiam Waldek
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Galeon-budowa wnętrza (Wodnik, Roter Loewe)

Post autor: Kazek »

Oczywiście pod warunkiem że te modele co zrobię posprzedaję inaczej nie bedzie za co jeździć . bo jak bym liczył na to co obiecują te cudaki to bym się już dawno wykonczył.
Skorupka piękna .:whistle:
Pozdrawiam Kazik
Pozdrawiam Kazik :)
ODPOWIEDZ