Le Soleil Royal

Opisy budowy jednostek żaglowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ryszardw
Posty: 898
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: ryszardw »

Genialne.Zaczynasz byc w tym rzeźbieniu inaczej mistrzem.Wychodzi naprawdę rewelacyjnie.Pozdrawiam R.
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: Kazek »

Pomalutku buduję balkoniki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: Kazek »

dalej trwaję prace nad rufą, przykleiłem kilka płaskorzeźb. pozdrawiam Kazimierz
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
Bratek
Posty: 25
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: Bratek »

Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej pracy. Już się nie moge doczekać na efekt końcowy.
http://santisimatrinidad.jun.pl
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: Kazek »

Bratek napisał:
Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej pracy. Już się nie moge doczekać na efekt końcowy.


Dzięki :laugh: ale do efektu końcowego to ho!ho!! albo jeszcze dalej
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: Kazek »

Prace nad dolnym balkonem praktycznie zakończone ruszam na nastepny poziom.pozdrawiam !
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
PawelCH
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: PawelCH »

Witam
Wygląda imponująco:whistle: :whistle: :whistle: .Chylę czoła .Nie sądziłem, że z modeliny można takie cuda robić.
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: Kazek »

kilka zdjęć z następnego balkonu .Ładna pogoda to zdjęcia zrobione w plenerze. Pozdrawiam Kazimierz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: Kazek »

Witam ! Było trochę czasu więc polepiłem wczoraj rzeźby na drugi balkon rufowy.Miałem pod ręką aparat z komórki to zrobiłem zdjecia z etapu tworzenia rzeźby . Zdjęcia nie najleprzej jakości ale jeżeli komuś się to przyda to już jest OK. Rzeźby robiłem z masy plastycznej samoutwardzanej green stuff, Jest to masa dwuskładnikowa po zmieszaniu utrzymuje swoje wartosci formujące ok3h natomiast po utwardzeniu nadaję się do szlifowania i cięcia choć jest troszkę elastyczna pod tym względem modelina po utwardzaniu daje się lepiej obrabiać natomiast green stuffem można lepiej zrobić szczegóły bardziej nadaje się do małych rzeźb. Sa różne masy plastyczne które znakomicie nadają się do takich rzeczy ale to wszystko niestety nie jest tanie jak zresztą całe nasze hobby ale będę musiał posprawdzać inne masy może będzie sie na nich lepiej pracować.Jeżeli ktoś będzie chciał popróbować w ten sposób zdobić swoje modele to służę pomocą. Zdjęcia pokazują krok po kroku jak robiłem głowę facecika podtrzymującą balkon rufowy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i na koniec 8 takich facecików


Obrazek
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Le Soleil Royal

Post autor: kagra »

Fajnie Ci te rzeżby wychodzą.Dobrze ,że pokazujesz sposób.Pytanie,czym i jak wygładzasz rzeżby?Potrzebne do tego jakieś narzędzia?Lancety?Na mokro czy na sucho?Pytam bo też mam paru facetów w swoim galeonie do wyrzeżbienia.Nawet zakupiłem pasek Green Stuffu i będę próbował tak dla czystej ciekawości ale najpierw spróbuję metodą tradycyjną.Może się uda.:)

Pozdrawiam.Kazimierz
ODPOWIEDZ