Żuraw Gdański

Dział poświęcony modelarstwu szkutniczemu w butelkach i żarówkach i szklanopodobnych pojemnikach
Awatar użytkownika
Agrest4
Posty: 0
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:27

Re: Żuraw Gdański

Post autor: Agrest4 »

Witam
Ja swoje zrobiłem. Z małymi problemami ale jakoś się udało. Teraz czas na odpoczynek od modelarstwa. Pochwale się, że zdecydowałem się na start w Mistrzostwach Europy w Bułgarii z modelem Western River. Dopiero teraz okaże się ile jest warta moja zabawa z butelkami.
Pozdrawiam Artur
Załączniki
85.JPG
84.JPG
83.JPG
81.JPG
80.JPG
79.JPG
78.JPG
Awatar użytkownika
marek1
Posty: 57
Rejestracja: 30 sty 2012, 16:34

Re: Żuraw Gdański

Post autor: marek1 »

Witam,bardzo ładny obiekt i to w butelce,sam gdzieś tam kleiłem ale w skali MM i nie do butelki,ale leży w pudełku i czeka na dokończenie.Mnie dzieci też namawiają na wyjazd na jakieś zawody ,chcą nawet ten wyjazd sfinansować,Życzę powodzenia,pozdrawiam Marek
Awatar użytkownika
Siberian
Posty: 63
Rejestracja: 11 sty 2014, 20:58

Re: Żuraw Gdański

Post autor: Siberian »

Skąd wziąłeś tak wielką butelkę, że nią zakryłeś tak ogromnego żurawia. :D
Dobra robota.
Ten model też weź na mistrzostwa. Powodzenia w zawodach.
Pozdrawiam, Wojtek.
Awatar użytkownika
Agrest4
Posty: 0
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:27

Re: Żuraw Gdański

Post autor: Agrest4 »

Witam
Dziękuje za pochwały.Niestety na mistrzostwa nie mogę go zabrać bo nie mam na niego nominacji. Marek warto spróbować jechać na konkurs. Można się sprawdzić, podpatrzeć jak inni wykonują swoje modele, podyskutować i wypić piwko.
Pozdrawiam Artur
Awatar użytkownika
Witek...
Posty: 92
Rejestracja: 16 gru 2016, 15:07
Lokalizacja: {"name":"Polska Zb\u0105szy\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Żuraw Gdański

Post autor: Witek... »

Artur taką wielką budowlę wcisnąłęś do tej butelki - to ile tam musiało być wódy ?! :shock:
Gratulacje z ukończenia. Szukaj flachy na Tytanica, jakby co, możemy pomóc w opróżnianiu ;)
Pozdrawiam Witek
Awatar użytkownika
Agrest4
Posty: 0
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:27

Re: Żuraw Gdański

Post autor: Agrest4 »

Witam
Właśnie wróciłem z urlopu gdzie nie miałem dostępu do internetu. Idzie bez niego przeżyć. Witek, dziękuję za gratulacje.Jaki następny będzie model to jeszcze nie wiem.
Pozdrawiam Artur
Awatar użytkownika
Agrest4
Posty: 0
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:27

Re: Żuraw Gdański

Post autor: Agrest4 »

Witam
Żuraw Gdański w Sandomierzu zdobył srebrny medal z wynikiem 91,00 punktów. Tak prawdę mówiąc jechałem z nim ale nie liczyłem na żaden medal. A dlaczego? Bo nie robi na mnie żadnego wrażenia. Ciężko mi będzie coś lepszego wykonać od Westerka. Ale będę się starał coś ciekawego wymyślić.
Pozdrawiam Artur
Załączniki
IMG_5583.JPG
ODPOWIEDZ