Western River

Dział poświęcony modelarstwu szkutniczemu w butelkach i żarówkach i szklanopodobnych pojemnikach
Awatar użytkownika
Agrest4
Posty: 0
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:27

Re: Western River

Post autor: Agrest4 »

Witam
Serdecznie dziękuję za gratulacje i miłe słowa.Jak zmontuje film z wkładania statku do butelki to dam znać.
Pozdrawiam Artur
Awatar użytkownika
Agrest4
Posty: 0
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:27

Re: Western River

Post autor: Agrest4 »

Witam
Przedstawiam krótki film z wpłynięcia modelu Western River do butelki. Jakość obrazu może nie najlepsza ale coś tam zawsze widać.
https://www.youtube.com/watch?v=lWmQCrgHfj0
Pozdrawiam Artur
Awatar użytkownika
Agrest4
Posty: 0
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:27

Re: Western River

Post autor: Agrest4 »

Witam
Mam pytanie. Chciałbym wystawić swój model Western River na konkursie lub na wystawę. Chcę się sprawdzić i zobaczyć na jakim poziomie jest moje modelarstwo i przy okazji podpatrzeć innych modelarzy.
Pozdrawiam Artur
Awatar użytkownika
Agrest4
Posty: 0
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:27

Re: Western River

Post autor: Agrest4 »

[quote="Agrest4"]Witam
Mam pytanie. Chciałbym wystawić swój model Western River do konkursu lub na wystawę. Chcę się sprawdzić i zobaczyć na jakim poziomie jest moje modelarstwo i przy okazji podpatrzeć innych modelarzy. Gdzie mogę to zrobić.
Pozdrawiam Artur
Awatar użytkownika
Leon27
Posty: 543
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Pozna\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Western River

Post autor: Leon27 »

Model zaje..... ;-) Gratulacje. Pokazuj komu się da i gdzie się da :-)
Awatar użytkownika
daro68
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2012, 21:18

Re: Western River

Post autor: daro68 »

Witam szukaj gdzie rozgrywane są konkursy modelarskie tj w Krasnymstawie klasa C-5 http://www.konradus.com/forum/read.php? ... r=0&page=1
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Etres
Posty: 0
Rejestracja: 14 gru 2016, 10:55

Re: Western River

Post autor: Etres »

Z wielką przyjemnością oglądałem moment wodowania
Western River...:)
Jest super...Zbyszek
Awatar użytkownika
PawelCH
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Western River

Post autor: PawelCH »

Super modelik. Na wiosne są Mistrzostwa Polski klas C w Oleśnicy. Dokładnie jeszcze terminu chyba nie podają. Możesz wystawić klasa c5.
Paweł
Awatar użytkownika
Agrest4
Posty: 0
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:27

Re: Western River

Post autor: Agrest4 »

Witam
Dziękuję za odpowiedzi i miłe słowa. Oleśnica- Mistrzostwa Polski czy aby to nie za wysokie progi ? A może dobrze będzie dostać porządnego prztyczka w nos i zobaczyć jak wygląda prawdziwe modelarstwo.
Pozdrawiam Artur
Awatar użytkownika
Agrest4
Posty: 0
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:27

Re: Western River

Post autor: Agrest4 »

Witam.
Właśnie wróciłem z Kruszwicy. Po zapłaceniu frycowego w pierwszym moim konkursie w Oleśnicy tym razem przygotowałem się już do niego na 100 %. Wystartowałem w eliminacjach do Mistrzostw Europy w klasie C-5 Naviga. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu zdobyłem złoty medal z wynikiem 96,33 punkty i nominacje do ME w Bułgarii. I co ja mam teraz biedny zrobić. Jechać czy nie jechać o to jest pytanie.
Pozdrawiam Artur
Załączniki
IMG_5139.JPG
ODPOWIEDZ