Plany dżonki

Pierwsze kroki w modelarstwie lub fajna przygoda z modelem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pinokio2015
Posty: 0
Rejestracja: 18 gru 2017, 02:09

Plany dżonki

Post autor: pinokio2015 »

Mam pytanie odnośnie pobrania planów dżonki.Niby są pliki ale u mnie nie mogę tego pobrać,czy u innych występuje ten sam problem? Chciałbym tak jak część młodego stażowo społeczeństwa na kodze spróbować swoich sił od tego modelu. Obejrzałem kilka relacji z budowy u różnych mistrzów modelarstwa a także u amatorów i doszedłem do wniosku że trzeba spróbować sił,tylko że jak chciałem pobrać plany z "plików do pobrania" to nie chce mi tego otworzyć ani w żaden sposób pobrać. Co robię nie tak i gdzie popełniłem błąd a może jest potrzebna zgoda osoby która udostępnia pliki?
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
TomekA
Posty: 386
Rejestracja: 03 paź 2011, 04:04

Re: Plany dżonki

Post autor: TomekA »

A masz u siebie zainstalowany Adobe Acrobat Reader do otwierania plikow pdf?
Awatar użytkownika
pinokio2015
Posty: 0
Rejestracja: 18 gru 2017, 02:09

Re: Plany dżonki

Post autor: pinokio2015 »

TomekA pisze:A masz u siebie zainstalowany Adobe Acrobat Reader do otwierania plikow pdf?

Ha. Sprawa się wyjaśniła,miałem zainstalowany Adobe Reader ale mój antywirus blokował wszelkie pobierania danych. Zainstalowałem nowy antywirus i jeszcze raz Acrobat Reader i wszystko jest OK. Bardzo dziękuję za pomoc. Jak się wezmę za projekt to postaram się dokumentować postępy z pracy.
Pozdrawiam.
Jarek1925
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2021, 20:51

Re: Plany dżonki

Post autor: Jarek1925 »

Witam,
U mnie mimo zastosowania kroków wyżej dalej nie mogę pobrać planów dżonki. Wyrzuca mnie od razu do strony głównej. Jeśli ktoś by mógł podesłać na adres jarek19251925@gmail.com byłbym bardzo wdzięczny.
keruj_JP
Posty: 18
Rejestracja: 21 sty 2023, 20:45

Re: Plany dżonki

Post autor: keruj_JP »

Też nie znajduję tych planów - wyraźnie link już nieaktualny
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 966
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Plany dżonki

Post autor: ataman »

keruj_JP pisze: 28 sie 2023, 09:56 Też nie znajduję tych planów - wyraźnie link już nieaktualny
Pobrałem bez problemu ma stary, Win XP, Może to problem z przeglądarką? Po kliknięciu w "Pliki" od razu kieruj na stronę z pobieraniem, i pierwsza jest Dżonka. Nie wchodząc w "szczegóły" (co sugeruje podświetlenie) od razu kliknąłem "pobierz" i poleciało. Jakby co, to podaj maila na PW, to prześlę, to tylko czy pliki pdf
Pozdrawiam
keruj_JP
Posty: 18
Rejestracja: 21 sty 2023, 20:45

Re: Plany dżonki

Post autor: keruj_JP »

Przesłałem info na PW.
Dziękuję
ODPOWIEDZ