Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Plany dżonki

Pierwsze kroki w modelarstwie lub fajna przygoda z modelem

Plany dżonki

Postprzez pinokio2015 » 25 Gru 2017, 17:26

Mam pytanie odnośnie pobrania planów dżonki.Niby są pliki ale u mnie nie mogę tego pobrać,czy u innych występuje ten sam problem? Chciałbym tak jak część młodego stażowo społeczeństwa na kodze spróbować swoich sił od tego modelu. Obejrzałem kilka relacji z budowy u różnych mistrzów modelarstwa a także u amatorów i doszedłem do wniosku że trzeba spróbować sił,tylko że jak chciałem pobrać plany z "plików do pobrania" to nie chce mi tego otworzyć ani w żaden sposób pobrać. Co robię nie tak i gdzie popełniłem błąd a może jest potrzebna zgoda osoby która udostępnia pliki?
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
pinokio2015

Miejscowość: Międzyzdroje

Re: Plany dżonki

Postprzez TomekA » 25 Gru 2017, 20:03

A masz u siebie zainstalowany Adobe Acrobat Reader do otwierania plikow pdf?
Awatar użytkownika
TomekA

Miejscowość: dziupla w baobabie

Re: Plany dżonki

Postprzez pinokio2015 » 25 Gru 2017, 21:30

TomekA napisał(a):A masz u siebie zainstalowany Adobe Acrobat Reader do otwierania plikow pdf?

Ha. Sprawa się wyjaśniła,miałem zainstalowany Adobe Reader ale mój antywirus blokował wszelkie pobierania danych. Zainstalowałem nowy antywirus i jeszcze raz Acrobat Reader i wszystko jest OK. Bardzo dziękuję za pomoc. Jak się wezmę za projekt to postaram się dokumentować postępy z pracy.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
pinokio2015

Miejscowość: Międzyzdroje

Wróć do Projekt Dżonka

Użytkownicy On-line

1 użytkownik i 373 gości online