Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Strona główna Forum Wirtualna Modelarnia Projekt Dżonka dżonka (niepodoba mi sie ta krypa ale od czegoś trzeba zaczą

dżonka (niepodoba mi sie ta krypa ale od czegoś trzeba zaczą

Pierwsze kroki w modelarstwie lub fajna przygoda z modelem

Re: dżonka (niepodoba mi sie ta krypa ale od czegoś trzeba z

Postprzez mati » 23 Lip 2016, 09:44

Jakim kleju używasz do tej tektury? Bo wyszły Ci "krowie żebra"
Będzie to widać na fornirowym poszyciu...
The world is yours...
Awatar użytkownika
mati

Miejscowość: Sosnowiec

Postprzez fabianto » 23 Lip 2016, 09:57

witam, przerwa w pisaniu była w pracach również, ponieważ wróciłem do pracy i mam mniej czasu niż na urlopie.
pokład oklejony fornirem jesionowym i kadłub również cały będzie jesionowy. Nie potrzebnie chciałem zrobić to czarne uszczelnienie markerem ale może jak przeszlifuje drobnym papierem sciernym na gąbce będzie lepiej.
( komentując moją pracę pamiętajcie, że to pierwszy mój model fornirowy i staram się jak mogę)
Załączniki
4.jpg
fabianto

Miejscowość: szczytno

Postprzez fabianto » 23 Lip 2016, 09:59

używam wikolu do drewna. ale niepotrzebnie użyłem ścisków takich większych klamerek do prania
fabianto

Postprzez fabianto » 28 Lip 2016, 21:39

prace idą bardzo powoli ale jak to się mówi " powoli powoli to i mrówka słonia ... zje"z kadłuba została mi tylko rufa do oklejenia więc jutro będą zdjęcia mam nadzieje że uda mi się wygospodarować troche czasu na zakończenie pracy nad kadłubem. pozdro !
fabianto

Poprzednia

Wróć do Projekt Dżonka

Użytkownicy On-line