Dżonka piracka - Chinese Junk - Relacja.

To co nie pasuje do żadnego z forów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Psyduck
Posty: 72
Rejestracja: 03 lut 2011, 22:41

Dżonka piracka - Chinese Junk - Relacja.

Post autor: Psyduck »

Witam.
Troszkę czasu zleci zanim na "ostro" ruszę z tą relacją ale wątek postanowiłem otworzyc już teraz.
Mam na celu pomoc innym budującym ten model którzy "utknęli" na pewnym etapie z braków planów.
Co prawda nie posiadam skanów(brak skanera) ale mam nadzieję, że zdjęcia będą w miarę pomocne.

Pierwszym krokiem było zopatrzenie sie w dużo lepszego rodzaju sklejkę, niż w przypadku budowy Dżonki Kogowej.
Wszystko napewno będzie bardziej precyzyjne a także troszkę estetyczniejsze.
Załączniki
chinese_junk.JPG
www.george-psyduck.blogspot.com
Awatar użytkownika
Psyduck
Posty: 72
Rejestracja: 03 lut 2011, 22:41

Re: Dżonka piracka - Chinese Junk - Relacja.

Post autor: Psyduck »

Pierwsze dwie strony planów konstrukcyjnych. W miarę wolnego czasu postaram się dodać więcej.
www.george-psyduck.blogspot.com
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Dżonka piracka - Chinese Junk - Relacja.

Post autor: stefan »

Kolego, założyłeś relację w złym miejscu, tu każdy wie co to są plany, jak plany wyglądaja i co z planów można zrobić.
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Dżonka piracka - Chinese Junk - Relacja.

Post autor: jerry_bee »

Psyduck pisze:Troszkę czasu zleci zanim na "ostro" ruszę z tą relacją ale wątek postanowiłem otworzyc już teraz.

Psyduck pisze:Pierwsze dwie strony planów konstrukcyjnych. W miarę wolnego czasu postaram się dodać więcej.


po co komu takie informacje, że kiedyś coś być może zrobisz? i po co komu takie zdjęcia? coś z nich wynika? albo mogą być dla kogoś przydatne w jakikolwiek sposób? to ma być relacja z szukania i analizy planów? czy z budowy modelu?
interesuje nas tylko ta ostatnia opcja, jeśli nie zacząłeś nawet budowy to oszczędź nas...
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
ODPOWIEDZ