Witajcie

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Sq5nae
Posty: 0
Rejestracja: 28 sty 2020, 08:18

Witajcie

Post autor: Sq5nae »

Witam wszystkich
Mam na imię Maciek. Pierwsze modele (plastiki) wkleiłem za szczeniecych lat, później długa przerwa i teraz mając prawie 50 siatkę staram się wrucić do zabawy. Ponieważ interesuję się również żeglarstwem padło na żaglowce w drewnie. Kolejnym moim zboczenie od z górką 10 lat jest krótkofalarstwo... stąd nick który jest moim znakiem wywoławczym. Mieszkam w Nieporęcie na Zalewem Zegrzyńskim. Z grubsza tyle by o mnie. Jeszcze raz Wszystkich witam i nie ukrywam że będę liczył na pomoc ponieważ już teraz przy pierwszym modelu widzę że potrzebna jest wiedza w temacie której mi brak tak więc pytań będę miał dużo.
Awatar użytkownika
Hadżi
Posty: 448
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska k\/Olkusza","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Witajcie

Post autor: Hadżi »

Witam!

Czyżby coś w znakach wywoławczych się zmieniło i teraz zamiast Sp5 jest Sq5? Czy to tylko zwykła pomyłka?

Pozdrawiam

"Hadżi"
Na pochylni strajk zakończony: ok. podwod. SIEWIERJANKA, budowa wznowiona.
Nie ma rzeczy niemożliwych, są trudne lub b.trudne.
Myślenie nie boli. Gdyby głupota bolała to nie jeden z bólu by wył.
Sq5nae
Posty: 0
Rejestracja: 28 sty 2020, 08:18

Re: Witajcie

Post autor: Sq5nae »

Są również już i SO, poza tym okolicznościowe SN****, HF****, SR**** dla przemiennikow czyli stacji automatycznych że już o sufiksach (literki po cyferce ) dla stacji okolicznosciowych nie wspomnę bo te tak naprawdę od pomysłu organizatora stacji zależą (tzn co wymysli) np. Stacje z okazji WOŚP...SN28 WOSP...HF28 SIEMA itp itd....
Bawiłaeś się w radio ? Czy ktoś znajomy w otoczeniu?
Awatar użytkownika
Hadżi
Posty: 448
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska k\/Olkusza","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Witajcie

Post autor: Hadżi »

Witam!
Dziękuję za wyjaśnienia. Kiedyś w latach sześćdziesiątych w radio klubie na zamku w Lublinie. W tamtych czasach na RBM-ce. I kolega w Celestynowie nie wiem czy do tej pory się zajmuje SP5FKD.

Pozdrawiam

"Hadżi"
Na pochylni strajk zakończony: ok. podwod. SIEWIERJANKA, budowa wznowiona.
Nie ma rzeczy niemożliwych, są trudne lub b.trudne.
Myślenie nie boli. Gdyby głupota bolała to nie jeden z bólu by wył.
ODPOWIEDZ