Dzień dobry

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kokosz
Posty: 0
Rejestracja: 26 lut 2019, 20:15

Dzień dobry

Post autor: Kokosz »

Mam na imię Grzegorz, 46 lat, mieszkam w Szkocji. Z zawodu jestem ratownikiem medycznym. Jak dla wielu młodych ludzi wychowanych w tym "niedobrym" PRL, moim hobby było modelarstwo. Nie tylko ono, bo i fotografia i radiotechnika i wiele innych... Nie mieliśmy wtedy fb i w ogóle żadnych "portali społecznościowych", a mimo to nigdy się nie człowiek nie nudził. Niesamowite, nie? Do modelarstwa wracałem kilka razy, a ostatnia przerwa zaczęła się pięć lat temu, gdy urodził mi się syn. Teraz już coraz częściej "zapuszcza żurawia" na szafę i pyta, co to tam leży (jakieś niedokończone modele i po błysku w jego oku widzę, że chętnie by je "dokończył". Mam więc podwójną motywację, by wrócić po raz kolejny (piąty). Podwójną, bo poza chęcią zainteresowania modelarstwem mojego brzdąca, sam mam mnóstwo radości z klejenia modeli. Wracam wtedy do czasów młodości...

Zawsze kleiłem modele kartonowe, a ostatnio zainteresowałem się bardziej, starymi łajbami. Nie mam żadnej z nich na koncie (skleiłem wieki temu Santa Marię z MM, ale to się nie liczy :lol: ), więc będę zaczynał ostrożnie. Zabrałem się za Mayflowera, również z MM z 2001r i postaram się go zrobić w standardzie, na tyle, na ile to będzie możliwe. Jestem na etapie przygotowania szkieletu do oklejania i jak tylko zacznę tą operację, spróbuję założyć relację. I będę musiał prosić o wyrozumiałość :lol:

Pozdrawiam całą Kogę
Awatar użytkownika
Dziecko
Posty: 5
Rejestracja: 04 lip 2017, 10:33
Lokalizacja: {"name":"Polska starogard gda\u0144ski","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Dzień dobry

Post autor: Dziecko »

Witamy.
Ja takiego szczęścia niestety nie miałem.... Zaczynałem sam.... Powodzenia!
ODPOWIEDZ