Przywitanie nowego użytkownika

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
warshiplover
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2019, 10:52

Przywitanie nowego użytkownika

Post autor: warshiplover »

Witajcie koledzy i kolezanki modelarze.

Marek lat prawie 43 z południa polski .Od dawna obserwowałem to forum modelarskie i w końcu postanowiłem się zapisać żeby pokazywać relacje z budowy modeli oraz jeśli zajdzie taka potrzeba przedyskutować, zapytać o wiele rożnych spraw związanych z naszym pięknym hobby. W zasadzie to jestem fanem okrętów II wojennych a co za tym idzie zamówiłem sobie na prezent urodzinowy zestaw modelu okrętu który od zawsze mi się podobał. Zaraził mnie nim jeden z kolegów jeszcze za czasów szkoły podstawowej. Jest to zapewne wszystkim znany niemiecki pancernik Bismarck oraz jego bliźniak Tirpitz. Oglądałem i czytałem relacje na forum tutaj oraz zagranicznych o budowie tego modelu. Relacje przedstawiają budowy od podstaw ale ja pomyślałem żeby skleić go nieco szybciej będę bazował na gotowym zestawie żywicznym. Szczegóły po dostawie zestawu w oddzielnym już wątku relacyjnym.

Dziękuje i do następnego wpisu,
pozdrawiam
ODPOWIEDZ