Dzien dobry wszystkim

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
SP2RKN
Posty: 0
Rejestracja: 13 sty 2019, 20:40

Dzien dobry wszystkim

Post autor: SP2RKN »

Witam szanowne grono modelarzy :D
Znalazłem się tu z Wami aby zasięgnąć myślę,że wielu porad. Jestem Rafał mam 28 lat pracuję i mieszkam w Bydgoszczy jako spawacz konstrukcyjny pojazdów szynowych co pomoże w modlelarstwie przy rysunkach rysunkach i precyzji.
Zaciekawił mnie temat szkutnictwa po wizycie w Gdyńskim muzeum wojska. Gdzie bardzo spodobały mi się okręty. Chcę taki zbudować modelarstwem zajmowałem się już kiedyś przez długi czas zbudowałem wiele samolotów RC począwszy od depromowych szybowcow do balsowo sklejkowych makiet dużych samolotów . Z powodu wyjazdu za granicę zająłem się radioamatorstwem do teraz jestem czynny w eterze pod znakiem SP2RKN jednak chcę też się zająć szkutnictwem. Posiadam wszelkie potrzebne narzędzia potrzebne do modelarstwa i doświadczenie w budowie dlatego nie chcę zaczynać od prostych modeli. Poświęcić dwa lata na budowę jest mi dobrze znane nie lubię się spieszyć i robić czegoś nie dokładnie.
To chyba wszystko jak narazie w tym temacie teraz zacznę Was męczyć w innych :D
Awatar użytkownika
Dziecko
Posty: 5
Rejestracja: 04 lip 2017, 10:33
Lokalizacja: {"name":"Polska starogard gda\u0144ski","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Dziecko »

Zapowiadzasz się ciekawie, witamy ;)
ODPOWIEDZ