Witam.

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kpt.Nemo
Posty: 0
Rejestracja: 16 wrz 2018, 18:04

Witam.

Post autor: Kpt.Nemo »

Witam.

Przez ostatnie dwadzieścia lat zajmowałem się modelarstwem kolejowym, ale początki mej przygody z modelarstwem jako takim przypadają na mroczne, znienawidzone, opluwane czasy komuny, w których w moim mieście było ponad siedemdziesiąt modelarni i w jednej z nich niewiele mając umiejętności jako trzynastoletni bąbelek, uczyłem się jak budować statki.
Jako że wszyscy zachwalają to forum jako spokojne, kulturalne i rzeczowe, pojawiłem się, spragniony spokoju i rzeczowej dyskusji.
Kończę moje rozpoczęte kolejowe projekty, i biorę się za budowę holownika Cyklon lub Sztorm, ich plany dostałem od kolegi marynisty który stał się kolejarzem, co z tego wyjdzie się zobaczy.

Na razie sobie pooglądam, poczytam, zwłaszcza działy poświęcone warsztatowi i technikom modelarskim, może zabiorę głos, jako że od trzydziestu ośmiu lat projektuję i wykonuję różnego rodzaju dziwne i jeszcze dziwniejsze urządzenia.

Tymczasem wszystkich pozdrawiam.

Paweł
Awatar użytkownika
Dziecko
Posty: 5
Rejestracja: 04 lip 2017, 10:33
Lokalizacja: {"name":"Polska starogard gda\u0144ski","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Witam.

Post autor: Dziecko »

Kpt.Nemo pisze:Witam.

Jako że wszyscy zachwalają to forum jako spokojne, kulturalne :lol: i rzeczowe, pojawiłem się, spragniony spokoju i rzeczowej dyskusji.



Paweł

Witamy.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2018, 22:08 przez Dziecko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Slawek Kromer
Posty: 918
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Witam.

Post autor: Slawek Kromer »

Witaj ziomku na pokładzie
plany pewnie masz od Sławka O
Awatar użytkownika
SlawekOkrojek
Posty: 40
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam.

Post autor: SlawekOkrojek »

Witaj na pokładzie
Z modelarskim pozdrowieniem
Sławek Okrojek
ODPOWIEDZ