Witam

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Amar
Posty: 0
Rejestracja: 10 wrz 2018, 12:13

Witam

Post autor: Amar »

Witam Wszystkich.
Na imię mam Andrzej i mam 50 lat. Modelami zajmuję się dość długo. Forum znalazłem poszukując informacji na temat ORP Błyskawica 1/100 którą właśnie robię. Można wiele się dowiedzieć od Was nowych rzeczy których jeszcze nie wiedziałem. W swoim dorobku modelarskim jeżeli chodzi o okręty i statki mam Bismarck 1/200, i Czarną Perłe którą właśnie prawie skończyłem. Dzięki za przyjęcie.
Awatar użytkownika
Dziecko
Posty: 5
Rejestracja: 04 lip 2017, 10:33
Lokalizacja: {"name":"Polska starogard gda\u0144ski","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Witam

Post autor: Dziecko »

Witamy na pokładzie zacnej kogi.
Po zdjęciu profilowym widzę (tak mało widać), że Perełka (mój pierwszy w ogóle) model wygląda przyzwoicie. Jesteś dowodem na to, że model z kolekcji DA SIĘ ZBUDOWAĆ! :)
Pewnie ktoś się doczepi, że jak to? Dziecko powita nowego? :lol: :lol:
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Amar
Posty: 0
Rejestracja: 10 wrz 2018, 12:13

Re: Witam

Post autor: Amar »

Witam.
Oczywiście że da się zbudować. Jeżeli wcześniej zbudowałem Bismarcka to z Czarną poszło łatwiej. Trzeba się przyzwyczaić że nie zawsze kolejność narzucona przez wydawcę jest prawidłowa. Jeszcze trochę i model skończony (w mojej wersji kolorystyki).
ODPOWIEDZ