czescc :)

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marcc3
Posty: 0
Rejestracja: 13 sie 2018, 13:37

czescc :)

Post autor: marcc3 »

czesc wszystkim
nazywam sie Marcin, 33 lata , mieszkam w zamosciu, z zawodu jestem fizjoterapeutą.
mam male doswiadczenie w modelarstwie, w dziecinstwie sklejalem plastikowe modele glownie samoloty.
kilka lat temu kupilem przez internet z zaczeta budowa statek z serii deagostini San Juan Bautista, mam problem z poszyciem, poniewaz poprzedni wlasciciel zaczal robic listewkami 2x7mm i nie skonczyl a ja mam z tym problem, zabudowany został prawie caly kabłub a w orginale jedna strona jest odslonieta i widac co jest w srodku... ale to juz w temacie ktory niedlugo zaloze. moim marzeniem jest ukonczyc budowe statku i chcialbym aby stał w moim prywatnym gabinecie masażu.
mam nadzieje ze znajde tu pomoc i wsparcie
pozdrawiam
Awatar użytkownika
taganc
Posty: 37
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: czescc :)

Post autor: taganc »

Ano witaj kolego.
Na początek to Ci się zjebka należy, nie masz szacunku dla czytających. Brak polskich znaków, pisownia z małych liter. Polska mowa trudna języka.
Pozdrawiam Tadeusz
szczepanradzi6
Posty: 0
Rejestracja: 21 sie 2018, 09:44

Re: czescc :)

Post autor: szczepanradzi6 »

Cześć Szczepan z tej strony :)
Modelarstwem byłem zajarany za gówniaka ale potem jakoś znalazły się inne pasje.
Teraz chcę wrócić na dobre do modelarstwa i mam nadzieję, że to forum mi w tym pomoże :)
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 966
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: czescc :)

Post autor: ataman »

Ale wypier... mi natychmiast z tymi opakowaniami, bo inaczej sam wylecisz! KOGA to nie tablica ogłoszeń różnych ani nie strona reklamowa
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ