Witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
greenskin
Posty: 0
Rejestracja: 08 cze 2015, 10:04

Witam wszystkich

Post autor: greenskin »

Cześć,
jakiś czas temu założyłem konto na kodze, ale po długim czasie cichego podpatrywania Was i Waszej pracy nadszedł czas się przywitać.

Nazywam się Piotrek i mam 32 lata, mieszkam w Gdańsku. Jestem programistą i od dziecka pociągało mnie modelarstwo. Moim marzeniem jest budowa drewnianego modelu żaglowca.
Na razie niczego nie buduję, głównie z braku przygotowania merytorycznego i braku czasu, który w 100% wypełnia mi moja córka.

Moim pierwszym okrętem na pewno będzie HMS Alert z zestawu Shipyardu, jako że jest tu dużo relacji z jego budowy i najzwyczajniej w świecie podoba mi się ten statek. Na tą chwilę jestem na etapie gromadzenia wiedzy o budowie modeli szkutniczych i o samym HMS Alert. Staram się też kolekcjonować zdjęcia różnych modeli tego statku, aby mieć lepszy pogląd jak można różne problemy rozwiązać.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę sukcesów w Waszym hobby. Wasza praca bardzo inspiruje.
Piotrek
martitta25
Posty: 0
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:49

Re: Witam wszystkich

Post autor: martitta25 »

Witam serdecznie
jesteśmy z mężem początkującymi modelarzami, w sumie ja bardziej. Miło do was dołączyć. Właśnie siedzimy nad żaglowcem :) Pozdrawiamy z Poznania
Ewciok
Posty: 0
Rejestracja: 02 lip 2018, 12:22

Re: Witam wszystkich

Post autor: Ewciok »

Cześć z tej strony Ewka z Będzina (województwo śląskie) modelarstwem zaraził mnie tata. Na początku były kartonowe modele głównie samoloty, a teraz wspólnie z synem chcemy zbudować coś wodnego :)
ODPOWIEDZ