Witam wszystkich serdecznie

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZdzislawM.
Posty: 7
Rejestracja: 17 paź 2016, 19:22

Witam wszystkich serdecznie

Post autor: ZdzislawM. »

Witam

Mam na imię Zdzisław (l64), mieszkam w miejscowości Andrespol graniczącą z m. Łódź. Po wielu latach podglądania Waszych wspaniałych prac, postanowiłem się zarejestrować wierząc że wasze doświadczenie i wiedza pozwolą mi jeszcze lepiej budować modele.

Z modelarstwem spotkałem się jeszcze w szkolnej modelarni LOK-u, budowaliśmy głównie modele pływające. Tak jak większość zaczynałem od Bałtyka, był Tobruk, ORP Orkan i największy Vittorio Veneto 1:100.

Zabawa w modelarstwo i udział w licznych krajowych zawodach różnego szczebla trwały do roku 1990. Później długa przerwa. Aż znajomy pokazał mi wasze forum i wszystko wróciło.

Byłem sumiennym podglądaczem przez wiele lat. Zbudowałem w tym okresie Dźonkę, HMS Beagle, Vasa i ostatni Ingermanland. Modele żaglowe mają niewątpliwie swój urok, ale doszedłem do wniosku że czas ucieka, wnuczek rośnie 4,5l. żeby wspólnie z nim spędzać więcej czasu a zarazem go zarazić pasją, muszę już zabrać się za budowę czegoś pływającego.

Aktualnie jestem na etapie budowy ORP Orzeł 1:70 oraz ORP Metalowiec 1:70. Relacje z budowy obydwu modeli pływających w najbliższym czasie rozpocznę w nowym wątku. Zdjęcia modeli już wykonanych umieszczę poniżej.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
Zdzisław M.
Załączniki
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
10.JPG (240.13 KiB) Przejrzano 3533 razy
11.jpg
12.JPG
13.JPG
14.JPG
15.JPG
16.JPG
Pozdrawiam Serdecznie

Zdzisław

Do następnego wpisu :)
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam wszystkich serdecznie

Post autor: rychenko »

Witaj , na modelarstwo nigdy nie jest zbyt późno i fajnie ze pomimo tak długiej przerwy zainspirowany Naszym Forum na nowo zacząłeś się bawić budową modeli , Twoimi modelami już zrobionymi nie powstydził by się nie jeden i myślę ze ty od Nas ale i my od Ciebie możemy się wiele nauczyć . mam nadzieje ze będziesz się dobrze czuł na Kodze .
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
Awatar użytkownika
Slawek Kromer
Posty: 917
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Witam wszystkich serdecznie

Post autor: Slawek Kromer »

Witaj na pokładzie
fajnie że zdecydowałeś się
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Witam wszystkich serdecznie

Post autor: mirek »

Bardzo sie ciesze ,że wreszcie sie zdecydowałeś
Pozdrawiam Mirek Rybus
ODPOWIEDZ