Ahoj!

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
Hefajstos
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Moje modele - prezentacja

Post autor: Hefajstos »

modele ładnie sie prezentują , szkoda tylko że na Bountym żeś burty pokrył dębiną , po bejcowaniu dębina staje sie łaciata .
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Moje modele - prezentacja

Post autor: Jarek »

Hefajstos napisał:
modele ładnie sie prezentują , szkoda tylko że na Bountym żeś burty pokrył dębiną , po bejcowaniu dębina staje sie łaciata .


No właśnie.
Miałem zamiar tą dębinę tylko polakierować, ale podkusiło mnie, żeby przyciemnić trochę kolor by był zgodny z dokumentacją, którą też widać na zdjęciu. Zasugerowałem się również filmem - pamietacie Anthony Hopkins i Mel Gibson - a później już po bejcowaniu olśnienie :S - przecież w filmie nie gra BOUNTY ? No cóż, człowiek cały czas uczy się na swoich błędach. Ale mam nadzieję, że po wykończeniu uwaga widza bardziej będzie skupiona na całości i ta usterka nie będzie się tak bardzo rzucać w oczy.



P.S.
Dzisiaj byłem w sklepie i znalazłem olejek teakowy do impregnacji drewna, kolor herbaciany. Gdybym go miał przed bejcowaniem Bountego:(
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Ahoj!

Post autor: kagra »

Witam nowego szkod....szkutnika na Kodze.:) Widzę, że dorobek masz niezły.
Pozdrawiam.Kazimierz
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Ahoj!

Post autor: Jarek »

Witam Cię Kazik i dziękuję za ciepłe przyjęcie.
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Ahoj!

Post autor: jerry_bee »

Jarek, mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że z Twoich dwóch wątków zrobiłem jeden. a poza tym - witaj!
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Ahoj!

Post autor: Jarek »

OK. Za namową (poniżej) Kazika przeedytowałem post i niech już tak zostanie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Ahoj!

Post autor: jerry_bee »

faktycznie, zrobiło się ciut do bani. ale w końcu, czy życie ma jakiś sens?
ważniejsze, żeby Twoja budowa przebiegała bez zakłóceń, i żebyśmy wszyscy podpatrzyli co-nieco i dobrze się bawili.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Ahoj!

Post autor: kagra »

Jarek
Możesz przecież wyedytować ten post i poprawić zgodnie z wcześniejszymi wypowiedziami tak aby zachować sens.

Pozdrawiam.Kazimierz
ODPOWIEDZ