Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

    Powitanie

    Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.

    Powitanie

    Postprzez marekk » 08 Gru 2005, 12:44

    Serdecznie witam
    Jestem zupełnie nowy. Kilka słów o sobie: Podtrzymuję słowa ( nie pamiętam czyje) "stare zamiłowania wracają" i tak też się stało. Po upływie 21 lat mam zamiar wrócić do modelarstwa, lecz jednak teraz nie kartonowego. Mam "popychacza" tzn syna 13-letniego, który chyba "łyknął";) ;) w trakcie moich prac nad szkieletem Karl und Marie (plany oczywiście sklonowałem z kursu KOGI) - jestem na etapie szlifowania po wypełnieniu (rozpocząłem z opuźnieniem).
    Do chwili obecnejśliedziłem aby FORUM, jako początkujący nie mam nic do zaoferowania ze swojej wiedzy (co nieco pamiętam z kartonów), obecnie postanowiłem się ujawnić korzystając z wolnej chwili.
    Przy okazji prośba o popdpowiedź, mianowicie gdzieś widziałem FOTO podstawek w formie stoczni-pochylni, tylko teraz nie mogę się z nimi spotkać.

    Pozdrawiam Szkutników
    Pozdrawiam - Marek

    marek.kijew@op.pl
    Awatar użytkownika
    marekk
     
    Posty: 67
    Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:55

     

    Odp:Powitanie

    Postprzez Dziadek » 08 Gru 2005, 13:51

    Witaj!!! Napisz jeszcze skąd dobre wiatry Eola cie przywiały i powitanie syna marnotrawnego kompletne. A taką podstawke - obrazek na jutro jesli łaska - może być? Pozdrowionka
    Wietrzny Bosman
    Awatar użytkownika
    Dziadek
     
    Posty: 329
    Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:55
    Miejscowość: Zduńska Wola

     

    Odp:Powitanie

    Postprzez marekk » 08 Gru 2005, 14:17

    Pierwsze kroki przełamane.

    Wiatry przywiały mnie z Lublina, a liczę sobie 39 wiosen i mam (jak się można domyśleć) na imię Marek.
    Dziadku, oczywiście, że może być na jutro, to nie piekarnia. Jak wcześniej zaznaczyłem jestem dopiero na etapie szlifowania szkieletu i jeszcze nie mam co "włożyć" do takiej podstawki.

    pozdrawiam
    Pozdrawiam - Marek

    marek.kijew@op.pl
    Awatar użytkownika
    marekk
     
    Posty: 67
    Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:55

     

    Odp:Powitanie

    Postprzez mirek » 08 Gru 2005, 14:54

    Witaj na pokładze :) :) :) bardzo się cieszę , ze do nas dołączyleś i budujesz Gaelas Karl und Marie
    Na początek zajżyj sobie na tą stronę :
    Krok 5 - stocznia
    Pozdrawiam Mirek Rybus
    Awatar użytkownika
    mirek
     
    Posty: 1852
    Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:55
    Miejscowość: Łódź

     

    Odp:Powitanie

    Postprzez RomekS » 08 Gru 2005, 15:25

    Witam rowniez serdecznie.
    :) :) :)
    Awatar użytkownika
    RomekS
     
    Posty: 3011
    Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:55
    Miejscowość: Toruń

     

    Odp:Powitanie

    Postprzez maciejza » 08 Gru 2005, 16:23

    witaj, nie zapomnij zalozyć relacji K&M :)
    Awatar użytkownika
    maciejza
     
    Posty: 524
    Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:55
    Miejscowość: Zgniłocha

     

    Odp:Powitanie

    Postprzez Dziadek » 08 Gru 2005, 17:22

    Martku. narazie mam nieco problemów z grafiką, ale... mam propozycję. Wejdź na stronę www.modelexpoinc.com - po otwarciu po prawej stronie na dole jest pole "FOR EXTREME... CATALOG..NOW!" Kliknąć i otworzy się strona z 2 katalogami. Interesujący cię podest jest w niebieskim na stronie 28 albo 29 . Katalogi możesz ściągnąć - są w formacie pdf. Gdybyś nie miał wyżej jest odnośnik. Powodzenia,narazie przepraszam za zwłokę.
    Wietrzny Bosman
    Awatar użytkownika
    Dziadek
     
    Posty: 329
    Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:55
    Miejscowość: Zduńska Wola

     

    Odp:Powitanie

    Postprzez marekk » 08 Gru 2005, 17:25

    Dzięki za miłe powitania:) :) :)

    Mirku, przyznaję że do tego modeliku przekonałem się dzięki Tobie po mailowej korespondencji-prosiłem wtedy Ciebie o plany, a Ty poinformowałeś mnie o kursie.

    Co do stoczni, to przyznam, że K&M a dokładniej szkielet obecnie stoi na prowizorycznej stoczni własnego pomysłu i jestem w trakcie obróbki materiałów do stoczni "kursowej", przyda się w 100% przy następnych pracach, nie zamierzam tak przyjemnej zabawy odstawiać na ponowe 20 parę lat

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam - Marek

    marek.kijew@op.pl
    Awatar użytkownika
    marekk
     
    Posty: 67
    Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:55

     

    Odp:Powitanie

    Postprzez banderas » 08 Gru 2005, 17:38

    Ja również przyłączam się do powitania,też jestem stosunkowo nowy na tym pokładzie ale już ma kto za mnie szorować pokład więc do dzieła i powodzenia przy K&M:evil: :evil: :evil:
    POZDRAWIAM antoniignas@wp.eu
    W stoczni Golden Hind,kontenerowiec w firmie,Opty w szkole córki
    W hangarze SPITFIRE
    Awatar użytkownika
    banderas
     
    Posty: 339
    Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:55
    Miejscowość: Pyrzyce

     

    Odp:Powitanie

    Postprzez grzesiek » 08 Gru 2005, 22:47

    Ja również pozdrawiam na forum byłego krajana, bo 20 latek swojego życia spędziełem w Lublinie i również jak ty powróciłem do modelarstwa po dłuugiej przerwie do modelarstwa. Powodzenia :)
    Pozdrawiam
    GrzesiekR
    grzesiek
     
    Posty: 105
    Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:55
    Miejscowość: Wrocław

     

    Następna

    Wróć do Przywitalnia

    Użytkownicy On-line

    0 użytkowników i 11 gości online