Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

Witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.

Witam wszystkich

Postprzez DakoRC » 22 Kwi 2007, 12:53

Witam Użytkowników

No i przyszła pora się ujawnić :)
Na imię mam Darek.
Forum czytam już od około roku i jestem pełen podziwu do Waszych dokonańi umiejętności.
Z mojej strony kontakt z modelarstwem początkowo polegał na budowie modeli z Małego Modelarza ,później było RC samochody, samoloty i śmigłowiec, a po przerwie ponownie wracam do modelarstwa tym razem w modelach pływających :).
Na forum chciałbym początkowo zaprezentować relację z budowy modelu Karoline w skali 1:15 z zestawu Biling Boats nr kat. 412. Oczywiście model ma powstać jako pływający RC.
Podobnie jak S/Y Opty Teligi w skali 1:10 którego kadłub również czeka w stoczni - na lepsze czasy.

Pozdrawiam
Darek


Image
W stoczni:
Karoline (Billing Boats) - prace trwają
Awatar użytkownika
DakoRC
 
Posty: 43
Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:56

 

Odp:Witam wszystkich

Postprzez lesiu117 » 22 Kwi 2007, 13:01

Witam serdecznie :) chetine zobacze jak wyglada RC w zaglowkach :) owocnej pracy :)
w stoczni:
Bismarck
Awatar użytkownika
lesiu117
 
Posty: 223
Rejestracja: 04 Gru 2010, 22:56
Miejscowość: Sulechów

 


Wróć do Przywitalnia

Użytkownicy On-line

3 użytkowników i 22 gości online