Koga to strona miłośników modelarstwa szkutniczego. Znajdziesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne do zbudowania modelu od podstaw. Pochwal się swoją pracą, zapytaj o opinię naszą społeczność, wymień się doświadczeniami. Jak znajdziesz chwilę - spotkaj się z nami w realu albo na shoutboxie. Serdecznie zapraszamy.

WITAM

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.

Re: WITAM

Postprzez Zdzisław » 11 Mar 2019, 14:55

Cześć Artur
Cieszę się, że wróciłeś do modelarstwa. A dodatkowo cieszę się dlatego, że mieszkasz ode mnie o rzut beretem. Chciałbym spotkać się z Tobą w realu.
Pozdrawiam Zdzisław
Awatar użytkownika
Zdzisław

Miejscowość: Nowa Cerekwia

Re: WITAM

Postprzez Artek » 11 Mar 2019, 18:09

Cześć.
Nigdy nie uważałem, że "uprawiałem" modelarstwo, choć w latach młodości uczęszczałem do modelarni lotniczej. Ale był to krótki epizod zakończony wprowadzeniem godziny policyjnej (13.12.1981).
Okręty zawsze mnie bardziej kręciły. Potęga jaką niosły, urok jaki mają żaglowce... eh.
Modelarstwo okrętowe było w moich rejonach mało widoczne i dopiero internet, a w szczególności KOGA i ludzie ją tworzący, pokazali mi to co "tygryski lubią najbardziej".
Nie wracam do modelarstwa, ale dopiero zaczynam przygodę i myślę pozostać na dłużej.
Z poważaniem, Artur.
Awatar użytkownika
Artek

Miejscowość: Racibórz

Poprzednia

Wróć do Przywitalnia

Użytkownicy On-line