Yo Ho!

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JackSparrow
Posty: 0
Rejestracja: 17 wrz 2016, 14:03

Yo Ho!

Post autor: JackSparrow »

Witam serdecznie was wszystkich. W temacie modelarstwa to trzeba przyznać, że jestem raczej zielony. Miałem do czynienia jedynie z modelami RC samochodów przez jakiś czas;) Puki co na razie cały czas przeglądam forum, oglądam i czytam, żeby zapoznać się z tematem i nie zadawać z góry głupich pytań, na które za pewne można znaleźć tu odpowiedź. Jeżeli chodzi o mnie to mam bardzo dużo zainteresowań i zdolności manualnych. Wystarczy, że raz zobaczę jak coś zostało zrobione i potrafię to zrobić (tak mam):D
Temat kowalstwa, wyrabiania noży, sztyletów, hartowania stali itp nie jest mi obcy. Posiadam też sporą wiedzę z dziedziny elektroniki i rok temu zrobiłem sobie od 0 wykrywacz metali. No ale starczy o mnie bo rozpisał bym się tutaj za dużo;)
Posiedzę trochę na forum, zaczerpnę nieco wiedzy, zacznę zadawać jakieś pytania i mam nadzieję, że wasze zacne grono mi pomoże i w niedługim czasie wykonam jakiś model statku. Pozdrawiam

Kamil
ODPOWIEDZ