Witajcie

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
forcu1993
Posty: 0
Rejestracja: 01 cze 2016, 20:20

Witajcie

Post autor: forcu1993 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie!!!

Mam na imię Błażej i pochodzę z okolic Sandomierza. Obecnie od prawie 3 lat mieszkam w Niemczech, a dokładniej w Neumarkt in der Oberpfalz w północnej Bawarii. Kiedyś skleiłem dwa plastikowe modele. Jeden odrzutowiec, a drugi jakiś samolocik, nawet nie pamiętam dokładnie co to było. Wyszły okropnie. :lol: :lol:

Ostatnio zrobiłem sobie z Narzeczoną wycieczkę do Monachium i tam nabyłem (również plastikowy) model pancernika Bismarck firmy Revell. Skleiłem go w niecałe 2 godziny razem z pomalowaniem. Dało mi to małą satysfakcję, ale teraz chciałem spróbować czegoś co będzie się fajnie prezentowało na półeczce. :D

Po przeglądnięciu całej relacji z budowy modelu Albatros użytkownika Tomsonikkk tak się podjarałem, że zdecydowałem się zakupić troszkę sprzętu i stawić czoła temu żaglowcowi. ;)

To może tyle tytułem wstępu i przywitania z forumowiczami. :) Za pracę wezmę się może już w przyszłym tygodniu. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
TomekA
Posty: 395
Rejestracja: 03 paź 2011, 04:04

Re: Witajcie

Post autor: TomekA »

No to teraz zajmie Ci to troche dluzej niz 2 godziny. ;)
ODPOWIEDZ