WITAM Z ŁODZI!!!

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tubsang
Posty: 0
Rejestracja: 12 maja 2016, 17:47

WITAM Z ŁODZI!!!

Post autor: Tubsang »

Witam wszystkich użytkowników Kogi!!!
Postanowiłem zapisać się na Waszym portalu abym mógł się nauczyć wielu ciekawych rzeczy dzieląc się jednocześnie etapami swoich modelarskich poczynań.
Właściwie od zawsze interesowało mnie modelarstwo, w różnej formie, od sklejania plastykowych modeli po budowanie makiet domów w ramach mojego ukierunkowania zawodowego. Zawodowo zajmuję się architekturą.
Ponieważ lubię żeglować, podobają mi się żaglowce i pochodzę z miasta, którego nazwa zobowiązuje, postanowiłem poważniej zainteresować się modelarstwem szkutniczym.
Już wcześniej zaglądałem na stronę Kogi próbując znaleźć interesujące mnie informacje. Rok temu skończyłem mój pierwszy model - Jacht Rainbow 1934. Minęło trochę czasu i zaczęło mi brakować czegoś przy czym mógłbym podłubać i.... postanowiłem zakupić model firmy OcCre Kliper Dos Amigos. Ale o tym już chyba w innym miejscu na forum.
Pozwolę sobie jeszcze zamieścić zdjęcia mojego Jachtu Rainbow i poddać go waszej krytyce.
Załączniki
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Awatar użytkownika
taganc
Posty: 37
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: WITAM Z ŁODZI!!!

Post autor: taganc »

Witamy na pokładzie i powodzenia w przygodzie zwanej modelarstwo. Widać że początki już są więc nie daj czekać zbyt długo na kolejne relacje.
Pozdrawiam Tadeusz
ODPOWIEDZ